• orta afrika'da yetişen, latince adı millettia laurentii olan çok dayanıklı ve sert bir ağaç. mobilya, parke, enstrüman vs yapımında kullanılır. illegal kesimler yüzünden türü yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır.
  • her zaman yanınızda bir dost olarak omuzlarını dik olarak tutan ve sizler için her daim orada olan insanlardan biri...daha önceler her ne kadar zirvemde ekse de beni yine de küsmeyi bırakın kızılamayacak kadar değerli bir insan...
    güzel kalbi kadar güzel bir dünya az değil onun için..
  • (bkz: arsene wenger)
  • şu anda gurbet ellerde ikamet eden ve bizi en iyi şekilde temsil ettiğine canı gönülden inandığım pek bir akademik dost. sohbetini, yüzünü ve o sıcacık gülümsemesini özleten can.
  • 19 haziran 2007 tarihinde mutluluğu katmerlenmiş*, hukuki derecesine derece eklemiş ama ondan kat be kat önemlisi sıcacık insanlarla çevrili olduğunu görüp o gün ve o günden sonraki günlerde ortalıkta mutluluktan mütevellit şaban şaban *modunda dolanmış insandır.
  • 19 haziranda gozlerinden sactigi isiklar sagolsun, o gun araba kullansa rahat "kapa uzunlari bre" selektoru yerdi.
  • alder gövdeli bir gitarda wenge saplı bir gitar çaldım. iki set farklı manyetikle. benim gördüğüm , wenge ağacı biraz mat -düz bir sound veriyor. maun esintisi de var koyulukta. manyetiklerin rengini biraz örttüğünü duyuyorum ben.
  • zazacada ses anlamına gelen sözcük.
  • sözlüğün yugoslavya ve kurtlar vadisi vakanüvis kadrosundan. altıncı nesil hemşehri.
  • tam bir kurtlar vadisi hayranı altıncı nesil yazar.
hesabın var mı? giriş yap