• hümeyra 'nin tutkulardan intihar albümünde yer alan sözleri ilhami bekirtez 'e, müzigi hümeyra'ya ait bir sarkidir...duru bir su gibi akip giden hos bir sarkidir...

yillar gecti yasim oldu kirk iki
    mevsimler degisti takvim degisti
    sesi rendi kokusu degisti askin
    o beni unuttu ben onu...unuttum

unuttum...unuttum...

yillar gecti kus kanat uctu seneler
    nisanlandim evlendim ayrildi
    nice söz verdim el verdim gönül verdim
    hangisini cok severdim...unuttum

unuttum...unuttum...
  • her ne kadar demet akalın bu şarkının ibrahim kutluaya olmadığını söylese de, sözleri yazan nalanın açıklamasına göre, nalanın kendisi demet akalının iboyla olan ilişkisini düşünüp bu sözleri yazmıştır.
    (bkz: i am televole)
  • sozlerinde bariz tutarsızlık olan sarkıdır

nakarat'a "unuttum boyunu posunu, huyunu suyunu" şeklinde girip, iki cümle sonra, sırf ayar vericem diye "dönersen yalanla dolanla, utanma sıkılma, bu eski huyundur" dersen, hani unutmustun huyunu suyunu demezler mi adama...

(bkz: i can t remember to forget you)
  • sanirim demet akalin'in en cok sevdigim parcasi.

ikinci en cok sevdigim parcasi senin anan guzel mi idi. bu iki parcanin da ibrahim kutluay icin yazilmis olmasidir belki bu ilk sarkiyi cok daha fazla sevdiren.
  • hiç bir şey için "unuttum" denmez. gerçekten unutulmuş olsa akla bir daha gelmez,unuttuğunuzun farkında olamazsınız. doğrusu "unutmuşum" dur. yani unuttuğunu hatırlamış olmaktır.

ayrıca ; yaralayan şeyler unutulmaz. sadece zamanla hissedilme derecesi azalır.
  • demet akalın ın silikonlu ve haliyle çirkin memeleriyle burun buruna geldiğimzi şarkı ve klip
  • (bkz: unutulmak)
  • bir şemsi belli şiiri

seni sevdiğim zamanlarda
    sevda gönlümde hevenk hevenkti
    güzel bir kadındın amma
    gözlerin ne renkti?
    unuttum....
    başını göğsüme dayadığın an
    saçların ne kokardı?
    ve ilk defa karşılaştığımız akşam,
    üstünde hangi elbisen vardı?
    unuttum....
    hiçbirşeyi unutmayacağımı sanırdım.
    aşk ne tatlı...
    ne yalan şeydi....
    ismin neydi?
    unuttum....
  • demet akalın'ın ibrahim kutluay'a söylediğini düşündüğüm şarkı zira tam ibo&demet şener memlekete döndüğü bir sırada patlamıştır ve boy pos gibi erkişinin fersah fersah sahip olduğu özelliklerden bahsetmektedir.
    klibini deniz akel'in çektiği şarkı.
    ve itiraf etmeye utansam da "yeniden seve de bilirim,sözümden döne de bilirim,senin için çarpan kalbi inan söndürebilrim" kısmının arada sırada acayip dilime dolandığı şarkı.
  • bazen de birine verilen ikinci bir şanstır. kalınan yerden devam edebilmek adına söylenen basit bir kelimedir; sadece unuttum demek için söylenen.*
hesabın var mı? giriş yap