• çok pis ikilemde kaldım bu bug olayıyla ilgili. şimdi birilerine kendimi takip ettirsem, birleşip beni rezil ederler mi acaba diye düşünüyorum. kendi yağımda kavrulıyım ben yine en iyisi. öyle yapanları da atsınlar twitter'dan.
  • bug sayesinde lindsay lohan beni takip eder oldu.
    sonra korktum dava eder falan yüz göz olmaya gerek yok. kapadım
  • açığa çıkan bug, sözlük yazarlarına baykal'ın istifasını bile unutturdu. sözlüğün prime time saatinde millet kendilerini birilerine takip ettirmekle meşgul şu anda. açık biraz daha erken çıksa en az entry girilen günlerden biri olarak tarihe geçebilirdi sanırım.
    ssg'nin tüm hayvan'ları toplantıya çağırdığı ve twitter'a akut benzeri bir yardım ekibi gönderilmesinin planlandığı konuşuluyor kulislerde.
  • $u anda barack obama beni izliyor twitter'da.. ne pis bug'mi$ arkada$..
  • açığa çıkan bug'ı sayesinde korkutan bir site haline geldi. bill gates'in hanımı görse kocasının kimleri takip ettiğini sormaz mı "davar mısın herif ? bahadır kim ? emrullah kim ? niye takip ediyon bunları ?" diye. ben korktum lan adamın yerine.
  • sayesinde kendimi takipcilerim arasina ekledigim bug'a sahip site. mis gibi oldu, artik kendi yazdiklarim da kendi sayfamda gorunuyor.
  • eğer açığa çıkan bug'ı bir kaç saat içerisinde kapatılmazsa "kendi sonunu getiren site olarak" anılacak olan sosyal paylaşım sitesi.
    bu kadar da ileri görüşlü bir herifim, nokta tespitleri çok iyi yaparım. takip etmek isteyen varsa mesaj atsın. evet.
  • bug bulunalı daha bi eğlenceli

(bkz: sözlükçülerin twitter sayfaları)
  • follow bug'i yuzunden buyuk ihtimalle ufak bir rollback olayina girecek olan sitedir.
  • bug'ı marifetiyle https://twitter.com/genelkurmay'ı takipçim yapsam mı düşüncesiyle beni güldüren, güldürürken düşündüren site.
hesabın var mı? giriş yap