• kimseler söylemiyor hayret... ancak 16:9 formatı tamamen yanlış anlamışlar arkadaşlar.
    bu formatta yayın yapan başka kanallar da var ancak hiçbirisi bu adamların yaptığı gibi basık ve üstü kesik yayın yapmıyorlar.

ayrıca şu an yayınlanan ve gına gelen çok güzel haraketler bunlar programında da senkronizasyon sorunu var. adamın sesi başka ağzı başka oynuyor.

kısaca rezalet... olan cnn türk'e oldu bu tnt bık bık muhabbetlerine.
  • birincisi tutmayınca ikincisi çekilen kanal.
  • adamlar rome yayınlayacak. daha da bir şey demek istemiyorum.
  • şu an yayınlanan filmin* dublajında senkron kayması var.

edit: bir daha baktım da, tüm filmlerde ve dizilerde bu hata var.
  • üsküdara giderkeni yayınlayarak sempatimi kazanmış kanal.
  • bildigin kanal d olan kanal. bir de beşiktaş maclarını parlak flu verirse, bildigin kanal d olur.
  • bu sezon d-smart'tan verilecek çarşamba maçlarının bir kısmını yayınlarsa sağlam reklam yapmış olurlar, hem biz de sebepleniriz :)
  • en sevdiğim şey olan amerikan direct-to-vhs, uyduruk ötesi filmleri yayınlayarak adeta gözyaşlarına boğulmamı sağlamış kanaldır. vallahi gecenin köründe bu filmleri izlemekten aldığım tadı almanlıktan bile almadım. belki ranch sostan.
  • şu an üsküdar'a giderken'i yayınlayan fakat görüntü kalitesi ve ses senkronu yerlerde olan kanal..
  • 1-2 hafta önceki yağmurda, sancak tarafından darbe alan ve irtifa kaybeden antenimin çekebildiği tek kanal. tv'yi, ev hayatımın arkaplan müziği olarak kullandığımdan kurtarıcım gibi bir şey oldu...
hesabın var mı? giriş yap