• bu hafta atatürk'ün amcasının torunu, yurdun söğütlügil'i konuk eden program. konu atatürk'ün akrabaları ve neden bilinmedikleri imiş. fotoğraflar şahane.

murat bardakçı'dan da gereksiz yere çok fazla kahkaha işittiğim program olmuştur ayrıca.
  • erhan afyoncu'nun gece itibarıyle pelin batu'ya sinir testi yaptığı programdır. "ben diyorum taka tuka, sen diyorsun..." hesabı bik bik bik döndürüyor konuyu erhan bey.
    bu lise münazarası düzeyindeki uzlaşmazlıkta pelin batu'nun sağduyusunu destekliyorum.
    (bkz: sudan)
    (bkz: sudan bahaneler üretmek)
  • şu anda hangi kitap daha güzel kokuyor temalı bir geyik dönüyor.
    murak bardakçı: "snıff snıff snıf... erhan sende koklasana."
    - "ben tinerci değilim."
    pelin batu: "ya ne alakası var? yalnız benim favorim şu sarı olanı."
    bardakçı: "şuna bakiyim... snıf snıff... bu resmen sigara kokuyo. eeah zaten tutkal ciltmiş."
  • çok seksi bir adı olan program. az önce farkettim. her cumartesi sabah kadar oturmamın müsebbibidir aynı zamanda.
  • pelin batu'nun her hafta saat 03'den sonra çok geç oldu diye söylendiği program.hayır anlamadığım nokta onu orda zorla mı tutuyor birileri sen programın daimi konuğu yada sunucusu değil misin neden söyleniyorsun? program primetime da yayınlanacak diye mi kandırdılar acaba da sonra gece yayınlanmaya başladı? ayrıca maille programa küfreden izleyiciler her programda oluyordur sevgili murat bardakçı ama hiçbir programda "tüm küfürleri aile bireylerin de dahil iade ediyorum" diyen bir sunucu görmedim duymadım ben yuh diyorum sadece size.çok sinirlendim sevgili sözlük.
  • erhan afyoncu'nun pelin batu'yu paralize etme klişesi bu geceki yayında da önemli bir efekt olmuştur.
  • osmalı hainlerini aklamaktan başka hiçbir şey yapmayan bir program. vahdettin ve diğer hanedan üyelerini mazlum göstereceğiz diye ne söyleyeceklerini bilememişlerdi, haydi dedik neyse şimdi moda bu.

şimdi de sıra enver paşa'da mı? e yuh artık yani.
  • çok acaip şeyler konuşulan program. bir ara kafam güzel zap yaparken 5-6 saniye bu programı gördüm. cemil ipekçi dönmeler tarihi falan diyodu. çok içmişim deyip sızdım.
  • an itibariyle murat bardakçı tarafından yine ekşi sözlüğe laf edilmiş programdır. "diego armando...." ile başlayan birinin mailini mi cevapladı yoksa direk sözlüğe bakıp mı okudu bilmiyorum, künefe yiyodum, dondurma/künefe oranını tutturmakla meşguldüm.
  • inci sözlük'ün an itibariyle mail saldırısı yaptığı program.
hesabın var mı? giriş yap