• ertan adli karakterin (bakin karakter diyorum adeta bir kitaptaki gibi kurgusal) hepten bir saka olmasini umdugum yarisma. yok yani arkadas boyle yalanci, pislik bir insan olamaz.
  • merve feyk attı, bizi arkamızdan vurdu... yarışma bu. elbet eleme olacaksa olgunlukla karşılayacaksın. üzüntüm ihsan karakterinin 1. yapılması olur. görmüyor musunuz acun bey? son hafta hakan'ın oyuna geri alınmasını istiyoruz..
  • ihsan: senle muhatap olmuyorum merve benimle konuşma
    merve: seninle konuşmuyorum ihsan ben ertanla konuşuyorum sende benimle muhatap olma
    ihsan: iyi öyleyse ertan sende muhatap olma merveyle
    ertan: ......
    ihsan: söyle tavrını merveye ertan
    ertan: seninle muhatap olmıcaz merve

bu ne lan !? ben böyle birşey hayatımda görmedim? ihsan çağırınca gazeteyi falan da getiriyo mu arkadaşlar?
  • olan olmustur, ertan adada hayatinin erkegi iiiisani bulmustur..(bkz: bromance)(bkz: yanci)
  • karakter ortalamasının merve sayesinde sıfınrın üstüne çıktığı yarışmadır. ihsan konuşmayın merve'yle diyor. hiçbiri de ses çıkartamıyor.
  • başak'la merve'nin can dostu olduğu sanrısının hangi olay sonucu yarışmanın merkezine yerleştiğini cidden merak ediyorum.
  • hiçbir yarışmacının kıyafeti ertan adlı yarışmacının ki kadar pis değil arkadaş. o kadar denize giriyor bir seferinde de tişörtü ile girse de yıkansa ya. konsept de pis olmak üzerine kurulu değil ki yalan da olsa aç kalıyoruz ayakları var. tüm adanın mikrobunu bir tişörtte taşımaya ne gerek var dimi.
  • çok az takip etmeme rağmen, son yarım saatteki izlenimime göre gün itibariyle 5 kişinin mücadele verdiği yarışmadır: 1 erkek, 4 kız.
  • ihsan sen ne düz adammışsın demek istediğim yarışma...

"biz kimseye sinsilik yapmadık herkese söyledik" diyor davşan... arkadaşım sen çoğunluksun, milleti çerez gibi elediniz, rahattınız söylediniz... azınlık olsaydın görürdüm seni... ben de doğru düzgün bir karakter sanmıştım ama başak'ın elenmesinden sonra gösterdiği yüzü ve merve'ye karşı olan nezaketsiz (göte girebilir diye diplomatik uslup kullanıyorum) tavırları ile aydın kişisinden hiçbir farkı olmadığını göstermiştir...

22 yaşında ufak aklıyla bize oyun yapıyor gibisinden bir şeyler dedi... "sen kaç yaşındasın, vasfın ne, hayatında kitap okudun mu" gibi bir cevap beklerdim merve'den duysaydı eğer...

ayrıca,

(bkz: merve oflaz)

(bkz: biz bunları entrylerimizde yazdık)

(bkz: #19207782)
  • -sen başak'ı sattın! satmayacaktın!

imza: survivor adasının gelmiş geçmiş en büyük satıcısı aydın.
hesabın var mı? giriş yap