aynı isimde "şubat" başlığı da var
  • her şey iyi güzelde, acar gazetecimizin hissiyatı çok kuvvetli anlaşılan, cesedin başında dikilen şahsa anında yapıştırıverdi katil damgasını(sanırım bilmiyor, ki biz halk olarak bakmadan geçmeyiz, yanından geçtiğimiz gerçekleşmiş olaylara ) ve o nasıl bir televizyonculuk anlayışıdır ki, olayın doğruluğu sorgulanmadan bütün haber bültenlerinde yayına girebildi bu kayıt, polis abinin olaya müdahalesine kadar kimse nasıl sorgulamaz bu durumu, nereye yol alıyor bu medya, bu insanlık.
  • ilk bölüm itibari ile "çogzel olmuş lan bu" dedirtmiş dizidir. bir de behzat ç. ile aynı saatlere denk gelmemesi sevindirmiştir. bir de çok uzun süredir nadir sarıbacak' ı izlemiyordum. çok sevindim lan adamı görünce.
  • faklı kurgusu ile cuma günü akşamına not ettiğim dizi. eleştirlerin çoğu trt'de yayınlanıyor olmasından kaynaklı. neyse ki bu sorunun önüne onur ünlü ismi geçiyor.
  • eflatun yapimdan yine erkek hegomonyasinda bir dizi gelmis ekranlarimiza...
    yapima , oyunculara saygim sonsuz acikcasi dort gozle bekledigim bir dizidir kendileri...ancak daha ilk bolumden hic bir mantiga sigdiramadigim anlamsiz olaylar beni soru isaretlerine bogdu. aziz`in vurulma sahnesi tam bir fiyasko, yolun ortasinda nasil bir goruntu bekliyordu araba altinda kalmasindan baska aklim almiyor. bir de subat`in cesetle yakalandigi sahne bir zeka harikasi olabilecekken hic beklenmeyecek sekilde sıkıcı ve zorlama olmus.
    dolayısıyla biraz hayal kırıkligi yaratan bir bolum oldu ama senaryo uzerinde biraz daha dikkatli calisilirsa ustesinden gelinebilir.

ileriki bolumlerden umudum var, bu ekipten kesinlikle kotu bir calisma cikamaz cikmamali...
  • bi boku begenmeme timi haliyle calismaya baslamistir dizi icin. bi durun olm bi durun lan!
  • begenmeyenleri ışık hızıyla zamanın ötesine yollayan fanboylari olan dizi. buna ragmen olmamış bu. karakterler oturmamış, bir seyler eksik.
  • ilk bölümü boyunca, yeraltı dehlizleri ve burada yaşayan karakterlerin fantastik dokunuşlu stilize pejmurdelikleriyle sıklıkla neverwhere tv uyarlamasını anımsatmış, ana karakterden çok birkaç yardımcı karakterin dikkatimi çektiği, belki ilerleyen bölümlerde herşey daha bir yerine oturur diye umulan yeni trt dizisi. çiçeği burnunda, daha ilk bölümü yayınlandı.
  • uzun zamandır sadece suskunlar dışında dizi sürekli takip etmiyordum. bugün iyiki dışarı çıkmamış, annemle oturmuş ve bu diziye rastlamışım. çekimler, karakterler, hikaye hepsi bizim sıradan aşk hikayeli, töre hikayeli ve eski roman uyarlamalı dizilerimize çok büyük rakip olabilecek. böyle güze bir çalışmayı anlayabilecek, değer verebilecek umarım güzel bir kitle vardır ve umarım devam eder. senin hatırına bu yıl hayatımda 2 tv dizisi oldu hadi bakalım.
  • şubat başta kıza yağmur diyordu, ismi üzerinden çeşitlemeler yapıyordu. sonra neden kızı her gördüğünde haberler demeye başladı? yoksa suretine mi aşkolmuştu?
  • feci derecede ninja turtles kokan dizi. ninja turtles sevdiğimizden seyrederiz.

aziz bey = splinter usta
    şubat = ninjaların hepsi
    yağmur = april
    deli = shreder
hesabın var mı? giriş yap