• amcamın kahvesinde de yıllardır buna benzer bir şifre uygulaması vardır. mekanizma daha basit: tuvaletin kapısında kol yok. haceti gelen amcama başvuruyor, amcam da adam müşteriyse tezgahın altından kapı kolunu çıkarıyor, işi biten kolu geri getiriyor.

ileride elektronik sisteme geçerlerse şifreyi şimdiden tahmin edebiliyorum. not edin bir kenara: kemal_1956.
  • tehlikeli bir gelişme.

şimdi bunu kalkar taksim burger king uygularsa istiklal caddesi sidik kokusundan geçilmez.
  • bugün kadıköy şubesinde gördüğüm bir starbucks uygulaması.
    uygulama basit: starbucks tuvaletlerini kullanabilmeniz için bir şifreye ihtiyacınız var. bu şifre size starbuckstan herhangi bir şey aldığınızda verilen fişin üzerinde yazıyor ve bu 4 haneli şifreyi kullanarak tuvalete girebiliyorsunuz.
    anlaşılan starbucksı sadece tuvalet ihtiyaçları için kullanan bir kitleyi hedef almışlar. böylelikle starbucksın o muhteşem tuvalet deneyiminden sadece starbucks müşterileri faydalanacak.
    bundan sonraki uygulama ise starbuckstan herhangi birşey almayıp sadece koltuklarında oturan insanlar olacaktır eminim. ilerde starbucsk koltuklarına oturabilmek için de şifre gerekecektir.
  • starbucks'un yurtdışındaki birçok şubesinde uzun zamandır kullanılan uygulama. kapı kapanmadıkça şifre devreye girmediği için tuvaletten çıkanların kapıyı tutarak sırada bekleyene yer vermesi suretiyle üstesinden gelindiği de görülmüştür.
  • büyük için ayrı küçük için ayrı şifre verip vermediğini merak ettiğim starbucks uygulaması.
  • 123456'dır. kimse tahmin edemez sandılar ama bizden kaçmaz! amme hizmeti yapıyorum şurada.
  • herhangi birşey almadan tuvaleti kullanmak isteyenlerin warez sitelerinde serial aramalarına neden olacak uygulama.

(bkz: beyler starbucks şifreleri geldi)
  • mesanede oluşan basıncın insanı brute force attack yöntemiyle kırmaya sevkettiği şifre.
  • gereksiz hadise de, şimdi bunu dert edip buradan starbucks'a söven arkadaşlara bir sorum olacak.

kardeşim götün yiyorsa zırt pırt gidip kardeşler pide salonunun tuvaletine sıç, 5.'de dayak yemezsez ben shaya a.ş. ile görüşüp sana golden pass alcam tuvalet için.
  • al fişi yap çişi.
hesabın var mı? giriş yap