• nadir bulunurlar. ballı bir herif olduğum için ben buldum bir tane ve evlendim kendisiyle.

varsa siz de kaçırmayın. daha iki hafta önce canımız çekti diye episode iv ve v'i beraber izledik.
    episode v'in değerini bilen kız bulmuşum lan, kaçırır mıyım?
  • "var ya beyler star wars'ı acayip anlamlı buluyorum" demeyen kızlardır.
  • bir çok sözlük erkeğinin en asil duygularıyla oynayan kızlardır...

(bkz: bu da mı troll değil ha söyleyin bunu da mı atamadım)
  • "selam ben elif izmirliyim esmerim 1.72 boyundaym, star wars'u anlamlı buluyorum."
  • vakti zamanında bir sevgilim vardı. o sıralar çok konuşuluyor diye heves edip matrix'e gitmiştik. ilk film, nasıl güzel kurgulamışlar. bayıla bayıla izliyorum ben tabi. yan tarafa dönüp bakma ihtiyacı bile duymuyorum. çünkü erkekler bayılır böyle filmlere. kaybolmuşum gitmişim filmin içinde. neyse, film bitiyor, şimdi süper sohbet ederiz film üzerine, derin derin tartışırız derken adam bana dönüp "çok saçmaydı değil mi" diyor. o an sorguladım ilişkiyi, ben nasıl biriyle beraberim diye.

bizim ailede popüler olana karşı bir önyargı vardır. bu yüzdendir ki yüzüklerine efendisi'ni merak bile etmemiştim. ta ki kardeşim oturtup zorla izletene kadar. ilk filmi izledik. sonraki gün geri kalan 2 filmi. sonrasında hep hayalim bir gün oturup 3 filmi peşpeşe izlemekti. ama yapamadım hiç.

itiraf ediyorum şu yaşıma kadar star wars izlemedim. çok niyetlendim ama hiç yapamamıştım. cnbc-e yayınlayacak haberini alınca sevindim. ama hep hayalim çekiliş sırasıyla izlemekti. hem o şekilde yayınlanmayacak olması hem de sabredemediğim için oturup bir çırpıda izledim bütün seriyi. (bir çırpıda dediğim 2 günde). 4-5-6-1-2-3'ten sonra durdurmayıp kendimi 4-5-6 diye devam etmek istiyorum. annem bağırıyor içeriden, "manyak mısın kızım o kadar film izlenir mi" diye. utanmasam ışın kılıcımı verin jedi olacağım ben diye atlayacağım salonun ortasına. ama yaş büyüdü, utanıyorum artık.

kısacası efendim, bence pek de ağzının tadını bilen kızlardır bunlar. cinsiyet ayrımından bağımsız olarak böyle insanlar olsun çevremde istiyorum ben.

edit: tek seferde the lord of the rings trilogy izledim, extended üstelik. 12 saat sürdü. şimdi hedefim star wars 6 film birden
  • candir. canan olursa daha iyi olur.
  • p değeri 0.05'ten küçük olan kızlardır.
  • anlamlı bulmak ne demekse onu bana da açıklamalarını isterim.

neyini anlamlı bulacaksın, nasıl anlamlı bulacaksın anlamıyorum ki. bir konsept sanatı oluşturulmuş, üstüne filmler çekilmiş, oyunlar yapılmış. epey bir para kazanılmış, çünkü filmler güzel olmuş.

eeee? ne anlamlısı? anlamlı ne demek? havanın suyun taşın kül tablasını filan da anlamlı ya da anlamsız buluyor musunuz?
  • doğru yolu bulmuş olan kızlardır. sevgililerine aldıkları 40 cm'lik darth vader figürünü verirken elleri titrer, imperial march dinler, naçizane orgla çalmaya çalışırlar ve hatta kasıp çalarlar, haftasonu pizza+star wars günü düzenler seriyi kronolojik sırayla baştan sona aynı heyecanla, çalan telefonlara bakmadan filan izlerler.

(bkz: kendinden bilmek)

(bkz: sözlük erkeklerine selam melam etmemek)

heheh
hesabın var mı? giriş yap