• ekşi sözlük 'halka açılmadan' evvelki adresiydi. artık www.eksisozluk.com'a mahkumuz. hüzünlüyüz. özleyeceğiz.
  • sözlüğe www.eksisozluk.com üzerinden girenlere artislik tasladığım günler daha dün gibi aklımdayken beni de oradan girmiş gibi göstermesiyle üzen kadim açılış sayfası. yönlendirme sona erene ve/veya domain expire olana dek kullanmaya devam edeceğim, bu da böyle biline. unutturamazsınız!

editimsi: galiba olmıycak lan, buradan girip entry yazmaya çalışınca redirect loop hatası veriyor.
  • oldum olası eksisozluk ctrl+enter şeklinde girerim sözlüğe. bu sozluk.sour bilmemneyi sevmemiştim hiç. iyi oldu
  • sözlükle tanıştığım ilk dönemlerden beri kullandığım adresti*. hatta elim o kadar çok alışmıştı ki, klavyeyi yavaş kullanan biri olmama rağmen bir çırpıda yazıp giriyordum sözlüğe ne güzel. hatta bilmeyenlere de sözlüğün adresi olarak hep bunu verirdim. kısacası özleyeceğim ulan.**
  • gözümüzün önünde tarih oldu. üzüldük lan..
  • kırırım ben böyle sözlüğü! eşki sözlüğe yeni adet mi getiriyorsunuz? sozluk.sourtimes.org bizim ilk göz ağrımız, canımız, ciğerimiz. öyle bi çırpıda nası harcarsınız lan?
  • adres çubuğunda görünmeyerek, çok sevdiğin bir dostu kaybettirmiş gibi hissettiren domain.
    hiç bir domain böyle etkilememişti mirim...
  • eksisozluk.com adresine yonlenmesinden hic ho$lanmadim.
  • eğer ekşi sözlük yönetimi halkın taleplerini görmezden gelerek bu adresi tarihin çöplüğüne gönderme konusunda kararlıysa, bi firefox scripti mi olur ne olursa artık, eksisozluk.com'a girildiğinde adres çubuğunda bu gözüksün. öyle bi script yazılsın. cümleye bak la çok dandik oldu ama mesai bitiyo hadi yallah gençler hepinizi seviyorum.
  • herkeste yönlendirme yapıp beni pas geçen adres. adam yerine mi koymuyo? yoksa sen özelsin mi demek istiyo? anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap