• (bkz: handschar)
  • düşmanımın düşmanı dostumdur sanan, kafası olan bitene ve olmuş bitmişe yeterince basmayan müslümandır.
  • embesildir, idiottur, morondur. bazilarina rastliyorum facebook'ta msn'de falan, gerekli ayari veriyorum. beyinleri olsa da dusunmek amaciyla kullanabileceklerini sanmiyorum. yapilan antisemitizmdir. bu antisemitizm'i yapan beyinsizin de durup "ulan aralarinda masum yahudiler de var midir acaba?" diye sorabilecegini de pek sanmiyorum. beyinleri olsaydi, bir insanin dogustan sahip oldugu, secemedigi ve degistiremedigi bir kimlik ozelliginden dolayi oldurulmelerini istemezlerdi.
  • bazı ülkelerde "darbeye karşı bilmem kaç milyon adım" diye yürüyüşler düzenleyip katılanları da vardır. kanatlı özgürlük savaşçısı falan tadında. aha aha. çocuk mu kandırıyon olm sen !
  • hayal güçleri de oldukça gelişmiştir bu müslümanların. yahudiler o kadar pis bir milletmiş ki, bilmem kaç milyon vatandaşlarını hitlere kestirmişler.

bakın şimdi şifre çözeceğim dikkat dikkat;

ebu leheb anne tarafından yahudiydi ve üç yüz bin yıl sonraki ırkdaşlarına vasiyet bıraktı. o vasiyette kendinizi hitlere kestirip devlet kurun, müslümanları kesin diyordu. muhammed'e ve müslümanlara küfürler savuruyordu. müslümanların olmadığı yahudi bir dünya diyordu. hitleri de ''kaytam bıyıklı zeki bir genç'' olarak tanımlıyordu.

işte bu yüzden elleri kurusun dendi ebu leheb için yaaaa. yahudileri mazlum göstermeden önce böyle geniş analizler yapın akılsızlar !

hem zaten yahudiler dinimizce lanetlendi. amin yarabbi şükür.

edit: üstte bir yerlerde yahudilerin hitlere kendilerini öldürttüğünü iddia eden bir yarrak kafalı vardı zamanında. silmiş yazdığını. ama kötülemeye devam edebilirsin.
  • büyük ihtimalle, toplama kamplarında bütün yaşam enerjisi kaybolmuş cesetvari mahkumlar için "the muslim" ,"the muselman" lakaplarının kullanıldığını bilmeyen kişidir...
  • bosna savaşı süresince yaşananlar üzerine yorum yapma hakkı olmayandır.

malla mal olunmayacağını acilen öğrenmesi gerekmektedir.
  • aptaldır.
  • mesela buyuk yazar en bas insan kinaye: #19213979
  • allah korkusu olmayan müslümandır. nasıl bir şeyse artık bu.
hesabın var mı? giriş yap