• eski yazarları ; mümtaz faik fenik ve adviye fenik'i hatırlıyorum.
  • bu gazeteden sanırım 109 kupon biriktirerek bir adet telesekreterli telefon edinmiş idik. iddia ediyorum, o telesekreterli telefon o dönemde gazetelerin dağıttığı en kaliteli promosyon olabilir bugünden baktığımızda. millet sabah gazetesinden müzik seti, çanta, tabak takımı alcam diye maymun olmuştu. biz bu telefonu rahat 10 sene falan kullandık. zaten gazeteyi de hiç okumazdık.

böyle bir anımdır.
  • adını ilk defa geçen yaz anneannemlerin mahallesinde yıllardır boş duran bir dükkanın vitrinini kapatan gazeteler arasındaki 1983'ten kalma bir nüshasında gördüğüm gazete.
  • 1994 senesinde bilmemkac kupon biriktirip karsiliginda cekyat aldigimiz gazete. kupon ile cekyat vermek ne kadar tuhaf gelse de, belesten cekyatimiz olmustu.

en son 2-3 senelik kupon karsiligi lada niva verecegini duyurmustu, tabii verememisti ve kapanmisti.
  • yaptığı kampanya ile okurlarına kupon karşılığı 37 ve 55 ekran roadstar televizyon veren daha doğrusu vereceğini söyleyip kupon toplayan herkesi aylarca televizyonlarının peşinde koşturan ılıcaklar'ın vakti zamanındaki üçkağıtçı gazetesi.
  • eskiden cikan bir gunluk gazete. turk basin tarihinde onemli bir yeri vardir, bazen yasli gazeteciler oldugunde duyariz ki; merhum son havadis, tercuman ve gunaydin'da calismistir.
  • yayınına internet üzerinden devam eden gazetedir.

http://www.sonhavadis.com.tr/
  • yayın hayatına 1953 yılında ankara'da başlayan gazete.
  • yillar once 37 ekran dandik bir televizyon icin bilmemkacyuzdoksandokuz kuponunu biriktirdigimiz kagit israfi. kendimden utaniyorum!
  • 90'ların ortalarında (takriben 1995-96) yeniden piyasaya çıktığında reklamlarındaki gazete örneğinde erbakan'ın bir figürü eşliğinde "erbakan kimseye yaranamıyor" şeklinde bir manşete yer vermiş gazete.
hesabın var mı? giriş yap