• kimsenin bi şeyi sergiledği mayo çeşidi değildir. giyenler de sorunlu değildir. genelde rahatlarına düşkün oluyorlar. ayrıca taşıyacak vücutları oluyor. bikini üstünde kadınların göğsü gözünüze fırlarsa "neyi sergilemeye çalışıyorlar anlamıyoorooom" demiyorsanız, bunun da size bir zararı yoktur.

evet erkeklerin önünde pipileri var. bunlar içeri girmiyor orda duruyorlar. türk erkeklerininki sünnetli. slip mayo giymeseler de orda. şimdi bunu bilin, ve sanki mayo görünce ilk kez bu gerçeği öğrenmiş gibi gerzek yorumlar yapmayın, şaşırmayın. dağılın. kimsenin derdi gözünüze yarrak sokmak değil; şort giyince de gözüküyor o çıkıntı bebeklerim.. siz gözünüze sokuluyor sanıyorsanız, o kendi kuruntunuz.
  • eğer giyen yaşlı ve zayıf biriyse korkunç bir görüntüdür. büyük ihtimalle speedo değil slipboxerdır. yıllara ve yerçekimine yenik düşen testisler ve penis yine yıllara yenik düşen mayonun içinde el ele verir halay çeker. her bir adımda kavimler göçü gibi birbirlerini iterek bir sağa bir sola ilerlerler. hele mayonun bacak kısımları gevşemişse dışarı çıkma ihtim... ay bitiremeyecem sanırım

hele birde burun ve kulak kılları plaj rüzgarında ahenkle danseden yaşlılardansa...

zeki cezanızı devran belanızı vermesin giymeyin dedim şunları
  • güneş sömürgecisi fedon'un üniforması. kendisi bununla denize düştüğünde bilin ki yaz gelmiştir.
  • ayrica nice dangalak tarafindan lastigi gevsedigi halde kullanildigindan, adini haksiz yere kotuye cikarilmis bir mayo cesididir de.
    oysa ki sort mayo, havuz gibi anidan sudan cikilan yerlerde kalip gibi pipinin seklini almakta alenen sarkac gibi sallamaktan beter etki yaratmaktadir.ve yine lastigi gevsemis sort mayo isebebiyle benzeri cikislarda 3 tas bir bas i, kic catalini gormeyenimiz var midir.
    sort mayo ile mukayese bile kabul etmeyecek bir urundur.
    oyle olmasa olimpiyatlarda kullanilmazdi sanirim senelerce.
    ha ben sort mayodan hazzediyom arkadasim diyene
    "hayirli olsun" demekten ote bisi yoktur
    pisecek kic onun, gotunun iki yanagi onun, ben girmek istemem araya davet olmadikca
  • umarsızca ve şuursuzca atılan kulaçlardan sonra sahile çıkarken, bacak arasından sallanan pipinin güneşlenen insanlar üzerinde nasıl bir intiba bırakacağını hiç düşünmeyen adamların kullandığı mayo çeşididir.
  • giyene göre estetik olup olmadığı tartışılır mayodur. göbekli aile babası ile yağız delikanlının giymesi bir değildir elbette.
    ayrıca çocuk yapmanıza engel de değildir. spermleriniz güvendedir, rahatça giyebilirsiniz. buz gibi suda bi şey olmaz mayolar zaten genişler suya girince. sıcaktan bunaltmaz yani.

erkeklerin önünde fazlalığının olduğunu hatırlamak istemeyen bünyeler tarafından her sene mütemadiyen itici bulunur bi de. lan alışamadınız bi evet ön tarafımızda cinsel organımız var, dışarda ve kabarık duruyor.. sizin benzer bir çıkıntınız göğsünüz için t-shirt giymenizi mi istiyoruz biz?.. relax efendim, relax..
  • bir de bu slip mayoların fosforlu renkte olanlarını giyen adamlar vardır ki, bu adamlar sahilde oturan cıvırların dikkatini kasli popolarına yöneltmek isterler. ancak gözden kaçırdıkları nokta, o fosforlu slip'in cıvırlar kadar o yörede fink atan üç-beş deniz ayisinın da dikkatini çekeceğidir. hele bu adamlar bir de açılıp dibten kum cikarmak hadisesine girerlerse, yakıcı güneş ışınlarının fosforlu mayodan yansıyan şavkının deniz ayisi tarafından kutsal bir işaret olabileceğini ve bir seher vakti ıssızda kaslı poposunun gevşetilebileceğini bir türlü anlayamazlar.
  • "slip mayo her acidan yuzmek istiyorum kulac atmak istiyorum umarsizca" diyen adamin tercihidir.sort mayo gibi got arasina girmez, cebi hava balonuyla dolmaz, uzun yuzme sekanslarindan sonra bacak aralarinda kizariklik yanma hissi kabuk baglama yapmaz, bronzlasmada maksimuma yakin fayda saglar.
    bi takim kurumlardan bazi insanlar zirt pirt cikip slip mayo giyenin gotune koyyim falan diyorlarsa da bunlar kendini bilmez uckagitcilardir.
  • bunu giyen vatandaş iri yarı biriyse veya aşırı kaslıysa veya sakallıysa aklıma sadece tek bir şey gelir :

(bkz: zangief)

http://schestowitz.com/…treet_fighter_2/zangief.jpg
hesabın var mı? giriş yap