• ygs'deki din kültürü ve ahlak bilgisi sorularından bile daha saçma ve aptalca sorular barındıran, hazırlayanın türkçe bilmediği test.
  • %97 anarşist çıktığım testtir. elhamdülillah.
  • pek bir bilinçaltına yönelik testtir.direk olarak siyasal görüşünüz ne diye sorulsa daha çabuk sonuç alınır.

-emek sermayeden üstündür.
    -devlet elini ekonomiden çekmelidir.
    -milliyetçilik ayristirici; ümmetçilik (din birligi) birlestiricidir.
    -devletin resmi ideolojisi ve dini olmamalidir.
    -otorite, mevcut otoriteyi kaldirmak için bile kullanilamaz.
    -türkiye türklerindir.

hiç farkettirmeden ideolojinizi çıkarıyor.testin sonunda "ben demek ki milliyetçiymişim ,tevekkeli bıyık pek bir yakışıyor" falan deniliyor herhalde.
  • full komünist olduğumu bana göstermiş testtir. vay mına koyyım ya bol kumaş pantul ile kolormatiği boşuna takmışız yıllarca. lanet olsun!
  • anarşist dinci çıktığım test
  • muhafazakar demokrat
    88%
    sosyal demokrat / sosyalist
    88%
    liberal demokrat
    75%
    komünist
    63%
    islamci
    63%
    anarsist
    63%
    otoirter/kemalist
    38%
    otoriter/mlliyetçi
    38%

bana açık açık "puşt gibin, ibne gibin" dedi testin sonucu. bu ne len? böyle sonuç mu olur? yazık. utanmadan bi de kemalist milliyetçi otoirter (otoriter değil) diyor.
  • bu tür anketleri gördüm mü duramıyorum, hemen atlıyorum. seviyesi neymiş, neyi ölçüyor hiç umursamadan basıyorum şıklara. (çocukluğumun içine ettin çoktan seçmeli...)
    sonuçta %93 anarşist çıktım.
    şimdi karşısında olduğum devlete, benim ıp numaramı vereceksiniz di mi? ulan memlekette kağıt üstünde bile özgürlükçü olunca bir korku geliyor. böyle anarşizme tüküreyim, lanet gelsin içimdeki anarşiste.
    not: ama vergimi falan hep veriyorum, ilgililerin bilgisine*.
  • nasıl olduğunu anlamasamda hepsinden %100 çıktığım testtir.
    http://img210.imageshack.us/img210/2074/wtffk.jpg
  • maalesef sıfıra yakın siyaset bilgisine sahip yarı cahil bir aptalın hazırladığı, benim de çözme gafletine düştüğüm testtir.

testi yapan gerizekalı sağolsun muhafazakar olmadan milliyetçi olamayacağımı öğrendim ya da kürtlere anadilde eğitim verilsin diyorsam gene milliyetçi olamıyormuşum çünkü açık ara en düşük o çıktı.

milliyetçi demek devletçilik, baskıcılık demek değildir, kürdü türk yapmaya çalışmak da değildir.

bu arada devlete zarar veren siteler sansürlenmesin, haber yapılabilsin dediğim için bir de anarşist olmuşum aptal testte

sonuç olarak %91 sosyal demokrat çıkıyorum %76 da komünist, devlet ücretsiz sağlık hizmeti versin deyince komünist olunuyormuş onu da öğrendim

kısacası onedio testinden bile hallice değildir, eğer beyniniz işlevini yerine getirebiliyorsa çözmeyin, zaman kaybı
  • içimde, kenarılarda bir yerlerde gizli kalmış islamcıyı ortaya çıkaran testtir. aha da:

you scored as anarsist

anarsist
    100%
    komünist
    75%
    liberal demokrat
    75%
    sosyal demokrat / sosyalist
    75%
    muhafazakar demokrat
    63%
    otoirter/kemalist