• dönemin başyakanı tansu çiller'in "çok şükür otel dışındaki halkımız bir zarar görmemiştir" dedikleridir.
  • tabii ki sivas katliamı'nın esas kurbanları.

zaten şu ülkede sünnî müslümanların mağdur bırakılmadığı bir olay daha hatırlamıyorum :(
  • kendileri muhammed'in ordusu, laiklerin korkusudur :( ama hep haksızlığa uğruyorlar.. insanın içi kan ağlıyor. her senenin 2 temmuz'unda onları da saygıyla (y)anıyoruz.
  • "hoşgörü" dini islamiyetin neferi filan değillerdir. şeriatçı, faşist şiddetin kullarıdır bunlar. din dediğin şey gelişkin bir vicdan sistemiyken, iyi müslüman olma hakları gasp edilmemiş, dinlerini öğrenme imkanları ellerinden alınmamıştır. birinden iyi insan olmasını istemek çoook büyük bir beklentidir, bir lükstür. ama zararsız olabilirsin en azından birader. 14 iq'ya bakar. bunlar bildiğin kötüdür. öldürmeyeceksin!
  • sıçrayan sudan provoke olabilen yobaz güruhun sivas izdüşümü. maruz kaldıkları "ağır tahrik" neticesinde 33 aydın ile birlikte içlerinden iki kişiyi de öldürmüşlerdir. ancak elbette ateşe verdikleri binada insanlar diri diri yanarken dışarıda "şeriat isterük" sloganları atan bu topluluk mazlumdur, biçaredir. sorumlular fikrini, düşüncesini alenen ifade etme cürretinde bulunarak bu talihsiz insanları provoke eden aydınlardır, hiç olmadı ergenekondur.

o gün* madımak otelinin dışındaki kalabalık için 15000 sayısı telaffuz ediliyor. on beş bin!

bu kadar insan yanılıyor olamaz.
  • beni dinden soğutan müslümanlardır. onlar müslümansa ben değilim.
  • sivas katliamı'nın yersiz yere anılması nedeniyle moralleri bozulan veya ana haber bültenlerindeki daha eğlenceli içeriklere ulaşımları kısıtlanan milyonlarca biçare insanının babaları, ağabeyleri.
  • aynı çağda, aynı gezegende yaşayıp, aynı havayı soluduğum için kendimden utandığım biçarelerdir.
  • bürokratik vesayete karşı demokrasi mücadelesinin yürütücüsü sol soslu bir teşkilatın yayınının derin, ufuk açan değerlendirmesinden sonra artık gönül rahatlığıyla ergenekon’un kurbanı mazlum halk olduğunu söyleyebilirim. oyuna gelmiştir, kışkırtılmıştır.
  • kendilerini provoke edenlere ve de yanmak suretiyle madımak otelinin önünde toplanan binlerce kişiye rahatsızlık veren tüm dinsizlere tazminat davası açmaları gereken müslümanlardır.

(bkz: ağlamak istiyorum)
hesabın var mı? giriş yap