• takıldığı genç hatunlardan birinin abisi, dayısı veya babası tarafından gerçekleştirilmiş olması muhtemel olay. o kadar atlarsan daldan dala, kırarsan fındıkları cevizleri olacağı buydu.
  • herhangi bir haber kanalı gündemdeki onca can sıkıcı haberi verdikten sonra "değerli izleyenler hep kötü şeyler olacak değil ya, şimdi de iyi haberler" klişesini bu haberin hemen öncesinde kullansa ömrümün sonuna kadar izlerim o kanalı.
  • çok feci bir olay ama herkesin aklına geleni ben yazayım. şimdi yalan söylemeyin hepiniz değilsede çoğunuz bu durumun berlusconi'nin kankası bıyıklıya da olmasını istersiniz. ayıplıyorum sizi terbiyesiz herifler. hiç mi vicdanınız sızlamaz o bıyıklının güzelim yüzü dağılsa o badem bıyıklarının herbiri bir yana saçılsa.
  • dayakçı abinin soyadının tartaglia olması bi bizim millete "keh keh" dedirtir ya, bu güzeldir.

(bkz: massimo tartaglia)
  • bu tip adamlarda cizis olamiyor sanki insan. bir yolunu bulup da berluskoni'yi de hukuk'tan, etik'ten kurtarmaya calisiyorum, bir turlu ozdeslik kuramiyor, insansilastiramiyorum. hak ettigini dusunmek, 'ooh iyi olmus' tarzi ustune hazza gecme yolu ise o kadar acik ki. boyle durumlarda sadece erdem bayragina sarili ici bos bir dort kollu goruyorum aklimin cami avlusunda, oylece duruyor. defnetsem mi, yoksa dua edip hortlamasini mi beklesem? formalite icabi bir 'etik kinama' baskasini sunamadan ayriliyorum. yine de az gormemek lazim. an olur sekilcilik bile fazilet kurtarir, yeri geldiginde sekilcilik yapabilmek bile fazilettir.
  • rai uno da yer alan habere göre yumruklandıktan sonra telefonda şöyle bir görüşme yaptığı duyulmuş:

-tayyib? lan sorma ağzımı yüzümü kırdılar gel olm lann..ühühhü.. ne biçim kanıyo burnum olm..tayyib?
    +viyuviyvuyiyi
    -allahını seversen olm siktirme meksikanı..
    +viyuviyuviyuviy
    - hani biz arkadaştık layn üheehüü.. anam dişim.. lan dişim de kırılmış öhöeheö..
    +viyuvviyuy
    -masimoymuş olum adı
    +viyuviyu..
    - lan anca viyuviyu sikicem..
    +..
  • en sonunda sayın başbakanımıza da uygunsuz bi el şakası yaptığı için başına geldiğini düşünmüştüm. değilmiş galiba.
  • katolik ülkenin başında nasıl bu kadar gevşek bir lider olur sorusuna cevap niteliğinde eylemdir.

ağzına ağzına vurmuşlar terbiyesizin , şiddete hayır , zopaya evet...
  • tayyip erdoğan ile araları iyi olduğu için intikam esnasında onun da yanında olmasını isteyebilir.

+ alo. uyudun mu? rahatsız mı ediyorum?
    - uyuyacaktım dostum hayırdır?
    + tayyip konferans çıkışı 3 kişi daldı bana. ağzım burnum birbirine girdi.
    - kız meselesi mi yoksa berl?
    + alakası yok vallaha. merkel'in kocasını aradım, bizim tony blair de yolda. sen de gel. mekanlarını basacaz.
    - şimdi bana küfrettirdecekler vallaha. uçağı hazırlatıyom hemen. bensiz dalmayın lan sakın!
  • son zamanlarda tum gozler uzerinde, her yerden baski var, ozel hayati bok gibi. ortami karistirip gundemi degistirip kendisini de biraz acindirmak icin kesin kendisi yaptirmistir.

(bkz: ekşi sözlük komplo teorisyenleri kulübü)
hesabın var mı? giriş yap