• dünyada eşi benzeri bulunan insan
  • hatırlıyorum da ergenken bunu dinlerdik, 98-99 filan. şimdiki ergenler neler peşinde vay be. neyse de, hatırlarım bi kere kızın teki shalala@bişey.com diye mail atacağına şaşala mail atmışmış filan... güzel remixler vardı, muhabbeti iyiydi. yaz günü sokakta takılırken arkadaşlarla saat 8 oldu mu eve giderdim bunu dinlemeye, hatta erkenden eve gidiyorum diye kılıbık derlerdi, tabi neden bilmiyorum nedenini de söyleyemezdim elemanlara. güzel günlerdi işin özeti...
  • grup foter'in karizması.
    farklı bi tarz.
    bi de doğuştan ekürisi olan nadir insanlardan.
    ya bakıyom, bakıyom benim bunda ayrı sevdiğim bi şeyler var, ama ne?
    uzun uzadıya inceledim, değişen duygu durumlarında babam gibi gözlerini çok kırpmasını, saçlarını annem gibi taramasını buldum, daha bi sevip, sarıldım.
    yaw sen benim anam - babam gibisin diyeceğim tek insan.
    perküsyon kadını.
  • shalala- gramsci'nin aydınlar teorisini anladım lazım olursa...
    zongo- ha tamam aklımda olsun, ben de benjamin'in siddet meselesini çakar gibiyim..

ilim irfan yuvasina donen odamizda turlu entel dantel diyaloglar gecmektedir aramizda. ve her aileye belli bir sosyal bilimci kotasi uygulanmasi konusunda da mutabikizdir kendisiyle dolayisiyle.
    bu odadan hayirlisiyla bi çikabilsek, ilim irfana sövüp bi kurban kescez yine birlikte ..
  • yazışmayacak olsam bile, sırf "acaba avatara bugün nasıl bir fotoğraf koymuş" diye meraklanıp sıklıkla msn penceresine taş attığım, tıkladığım ağ komşusu, huysuz ve tatlı kadın.
  • siz ne iyisiniz. ben sizi bir şeylere benzetiyorum
    bilmem bir testi, bir bakır sahan kolay mı sizinle
    çok rahat bir gökyüzü mü var sizinle
    güneş bir pazartesi* olarak mı duruyor burnunuzda
    yoksa bükülmüş bir nehir gibi mi küpelerinizde
    siz küçük adıyla mı çağırırsınız sessizliği

edip canseverin uyanınca çocuk olmak şiirinden bir bölüm;
    doğumdönümü sabahında uyandığında çocuk olması dileğiyle...
  • evrim sevmez feminist*
  • ilk gencliginde annesi kokan siyah mandilini(yazmasini) elinden hic dusurmeyen ,
    yaratici tembel teraziliginde gorebilene bir gozu yesil bir gozu mavi bir uyuyan guzel...
  • yeryüzünün herhangi bir noktasından eski dostların karşılaşmasına vesile olabilen.
hesabın var mı? giriş yap