• benim için ölmüştür. artık yok hükmündedir.
  • kendisinin albümlerini özellikle gidip satın alırdım. çünkü icra ettiği sanata değer verirdim.

ancak beni korsana daha fazla teşvik edemezdi.

ama korsan olarak bile dinlemem artık müziğini. albümlerini indirirken internetimin 5 dakika yavaşlamasına bile tahammül edebileceğimi sanmıyorum.
  • tüm olgunluğuyla bugün oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada, "bu eleştirileri normal karşılıyorum. tartışacağız, konuşacağız, birlikte doğru yolu bulacağız. bir kimsenin kendi görüşünden çok, toplumun görüşü doğru olandır. ben buna inanıyorum. çünkü bireysel olarak kendi yaptığımızı başkasının yaptığından üstün görmek doğru değildir. toplumun görüşü önemlidir" demiş sanatçı.
  • toplum görüşünün önem ve kalitesinin, ancak o toplumun sindirilmeden kendi iradesiyle karar verebilme, sürü psikolojisinden ve boş propagandalardan bağımsız bir şekilde kendi düşünce ve muhakemesine göre karara varabilme vasfıyla orantılı olduğunu sanırım henüz anlayamamış müzisyen.

başbakan, bu akşamki referandum sonrası konuşmasında kendisine (isim vermeden) destekli selam çaktı.oysaki bir süre önce çevre ve orman bakanının, çevresel bir kaygısını belirten tarkan'a, ''sanatıyla ilgilensin, bilmediği konulara burnunu sokmasın'' tarzındaki beyanına şahit olmuştuk.yani neymiş, bilmediğin konulara burnunu sokabilmek, ancak hükümetle denk düşündüğümüz taktirde mümkünmüş.
  • hala "muzigini" dinledigim. isterse referandumda vesikalik resmini bassin, isterse macar vatandasligina muracat etsin. banane.
  • 12 eylül' den itibaren izmir'in yüz karası olan şahsiyettir. bir izmir'li olarak izmir'li olan herkesin boykotuna uğrayacağı kesin olan kişi.
  • yıllar içinde gitgide irileşen bedenine karşın hala minik serçe olduğunu kanıtlamak istermişçesine bir serçe zekasıyla ve bir serçe kıvraklığıyla hareket etmiş detone şarkıcıdır.
  • yaşadığı ülkede hakettiğinden çok daha fazla değer verilen; halbuki ismail türüt, nihat doğan gibi sanatçıların (!) ayarındaki bir müzisyendir.
  • sanatçıyım diye geçinen yancı kadın. yaranmak konusunda aşmış kişi. hadi kapı kapı dolaşıp millete para dağıttı bunlar ve bir şekilde aldılar seçimi. sana ne verdiler sezen? niçin bu yancılık a sezen'im?
hesabın var mı? giriş yap