• kan verenin aksine çokoprens ve vişne suyunu bile hak etmeyen kadındır.
  • bedene girenin enjektör iğnesi inceliğinde olduğunu gösterir.
  • bittiğinde "sonuçları ne zaman alabilirim?" diye sorar.
  • -aşkım noldu acımıyo di mi?
    -yok cafer, ne alakası var?!
    -ne bileyim, kolun kıpırdadı da..
  • bir anda görünüp beni kahkahalara boğan başlık:):):)

valla da billa da böyle bir kız arkadaşım oldu benim bir dönem, vay efendim sekse bayılıyorum, cinsellik olmazsa olmaz falan gibi söylemlerle beni kendimden geçirmişti, yalan yok baya da bir erkek geçmişti yatağından, neyse efenim biz bununla birlikte olmaya başladık başlamasına da bir de baktım ne göreyim, kız bildiğin ceset çıktı yatakta, ölü gibi yatıyor, serumu çekilmeyi unutulmuş kızılay gönüllüsü:(

hatuna sorsan bir kobe tai efendime söyliyim bir jenna jameson, gerçekler ise virgin marry:/ hayatımın en kötü cinsel dönemiydi, bitmek tükenmek bilmedi resmen.

ya bi de atıp tutardı bu, erkek böyle vücutlu olmalı, iki atıp tek saymalı, duvardan duvara çarpmalı, erkekleri beğenmiyordu bir de mal assaagsghsjdjk sinirlerim bozuldu, allah düşmanıma vermesin:)
  • ha iğne batırıyorlar ha çük. fark göremiyor sanırım.
  • böyle mi? --> edouard henri avril, i modi (erotic scene), 1904

performansa değil, keyfe odaklanın şekerim.

sevişirken birer akrobat olmanıza gerek yok!

seksin nihaî hedefi tatmin olmuş iki partner olmalıdır. zevkin, performansın yerini almasına izin verirseniz, hangi pozisyonda seviştiğinizin de bir önemi kalmaz. eğer kan verir gibi yatan bir partneriniz varsa, kan alır gibi özenli davranın ve yaratıcılığınızı kullanın. mesela bir göz bandı/gözbağı çok işinize yarayabilir. sekste görsel yoksunluk, dokunma hissini artırabilir ve daha eğlenceli bir deneyime yol açabilir. çünkü beklenmedik dokunuşlar, ani reflekslere neden olacağından, rahat pozisyonu bulmak için hareket kaçınılmaz olacaktır. böylece sevişirken nasıl davranacağınızı keşfedebilirsiniz.

~ pozisyonunuz bol olsun canikom.~
  • türk erkekleri yatakta ölüyü diriltecek bir performansa sahip, bir bereket heykeli, bir rocco siffredi olduğundan çok ayıp eden kadındır.adam halbuki en az 20 dakika ön sevişme yapmış, eliyle diliyle uyarmış, bir damacanayı bile şehvetle titretecek bir performansta bulunmuştur, pis kezban, bu kadar uyarılmaya bir beli bile kıvrılmamış.cinsel organındaki sinir uçlarını mı aldırmış zerre tahrik olmuyor bu kadar çabaya anlamak mümkün değil.
  • demek ki; iğne batırır gibi sevişiyorsunuz.
  • utanmıyorsunuz değil mi yatakta yaptığınız veya yapamadığınız şeyleri gelip buralarda millete göstermeye herkese yorum yaptırmaya. kadın gelip küçük pipili erkek, erken boşalan erkek, erekte olamayan erkek, önsevişmede başarısız erkek, diye başlık açıp ayrıntı verse orospu olur ama dimi? kaç kişiyle yattında bunları gördün, herkese verdin kaşar kevaşe olur o olur bu olur. iki yüzlüsünüz siz birader iki yüzlü. sizin yattığınız da kadın sevdiğiniz de kadın sizi doğuran da kadın. ayıptır. bu kadar çirkinleşmeyin teşhir etmeyin özel hayatınızı kadınları ilişkinizi. azıcık kendinize saygınız olsun.
hesabın var mı? giriş yap