14096 entry daha
  • antalyaspor ile yollarını ayırmış teknik adam.
  • haberlerde bi samet aybaba dan sonra hasan arat telefonla aradi sergeni getirmekten vazgecti bi yok sergen ben bostayken kimse benle gorusmedi simdi mi gorusecekler kimsenin benle gorusecegini zannetmiyorum bi yok sergen antalya nin transfer yasagindan oturu sergen gorevi kesin birakacak yerine alex de souza, kenan kocak, volkan demirel, riza calimbay, tuncay sanli, aleksandar stanojevic biri gelecek. antalya baskani biz sergenle gorusecegiz henuz kesin birsey yok, su an baska bir hocayla gorusmedik, takimin maasi 2 maas geriden odeniyor maas konusunda cok buyuk problem yok demis. baska haberlerde sergen takimin maasi duzgun odenmedigi icin bazi antremanlara cikmamis. kendisi gorevdeyken yonetim alex de souza ile gorusmus ve anlasmis alex 1 haftadir turkiyedeymis sergen de bunu ogrenince cok sinirlenmis. bazi haberlerde sergen ile besiktas anlasmis 1 yillik anlasma tamam sergen besiktasin basina gececegi soyleniyor.

haa bir de ask haberleri var. kendisnden 27 yas kucuk oyuncu melisa dongel ile ask yasiyormus oyuncu icin gunu birlik ucak ile antalyadan istanbula gidip geliyormus. yok ayrildilar mi ayrilmadilar mi melisa dongel galatasarayli baris alper yilmaz ile ask yasiyor mu yasamiyor mu. melisa dongel herhangi bir ask durumum yok ask istemiyorum kendimi bu sene calismaya atamak istiyorum. sergen benim cok yakin arkadasim haberlere beraber gulduk. baris alper yilmazi tanimiyorum birseyi 40 kere soylerseniz olacak herhalde demis falan son 3-4 gundur kendisi ile igili cikan haberlerin haddi hesabi yok. isin tuhaf tarafi haberlerin icerigi de birbirini tutmuyor. neyse tuhaf tuhaf isler biz isimize bakalim.
hesabın var mı? giriş yap