• kendisi hollywood filmlerinde memur görünümlü seri katil rolu oynayabilecek bir soğukkanlılığa ve sakin konuşmaya sahiptir. belki de fenerbahçe yönetim kurulunda saygı duyduğum tek insan kendisi. az önce reha muhtar'ı hukuk çerçevesinde dövmüştür. ağzına sağlık.

not : ben yazarken adnan sezgin de bağlandı o da dövüyor reha muhtarı.
  • muhtarı bir güzel benzetmiş sevmediğim kişiliktir
  • pek sevmem ama bu adam bile reha muhtar'in karsisinda melek gibi kaldi.
  • - böyle bir mantık olabilir mi? neden şükretmeliymişim? bu anlayışın sonu şuna varır, sokakta gasp edildiğimiz zaman ''allaha şükür canımızı almadılar'' deriz. böyle birşey olabilir mi?

sözleri, gördüğüm en baba kapaklardandır. ondan sonra reha muhtar enraged oldu zaten. *
  • reha muhtar'ın yanında sevimli ve sempatik olan kişiliktir.

bir gün bu adam sana sevimli ve sempatik gelecek deseler inanmazdım ta ki dün akşam reha muhtar'a karşı tavrını görene kadar.
  • an itibariyle sadri şener'i ayar manyağı yapan yönetici.
    http://spor.milliyet.com.tr/…11/1363005/default.htm
  • an itibariyle yaptığı basın toplantısında söyledikleriyle paralellik arzeden bir haber için;
    http://www.ntvmsnbc.com/id/24958791/

balon joje'ye teşekkürler.
  • bir basın toplantısı nasıl yapılır, nasıl konuşulur, nelere dikkat edilir konularında uygulamalı ders vermektedir. başkan, yönetici, ceo falan yakını olan varsa haber etsinler de bir izlesinler, hatta ben bizzat bandını göndermeye talibim.

(bkz: 11 mart 2011 fenerbahçe basın toplantısı)
  • "maç görüntüleri çıkarılsın ve markus merk bunları yorumlasın ve en çok hatanın kime yapıldığını hepimiz görelim."

şöyle bir cümle kullanmış akli basinda adam. dunyanin en iyi hakemlerinden biri olan markus merk'in yorumlarını referans alan bir insanmış onu da görmüş olduk.
  • hangi akla hizmetse markus merk'in yorumlarını referans alan yönetici.

ülke toprakları üzerinde erman toroğlu ve ahmet çakar gibi sonsuz kalitede hakemler var iken.

edit: markus çok bayıldığımız yorumlar yapmıyor ama en azından şu tarz yorumlar yapmaz.

"o zemin ne öyle şişme bebek gibi"
    "oo resmen basur muayenesi yapmış"
    "bu pozisyoda tırnak içerisinde söylüyorum "tecavüz" var"

ayrıca maçların tam görüntüleri bir tek lig tv'de varken şekip mosturoğlu ligtv'nin hakem yorumcusundan başka kimi söyleyebilir?
hesabın var mı? giriş yap