• aklıma gelen herşeyi filtreden geçirmeden aktarabildiğim kanatlı bişey. ruhunu hoş, sevilgen insan*.
  • dinlenmeye ihtiyacın olduğunda şüphesiz orada olandır.
    ciddiye alandır...
    ciddiye aldığımdır...
  • tv rehberim. izlemediğimi bilir. bir tartışmayı, belgeseli filan izlemem gerektiğine kanaat getirmişse sms'le beni ilgili kanalı açmaya davet eder. daha ilgilenmediğim, niye önerdiğini anlamadığım program olmadı. hepsi tam isabetti. şu anda da habertürk'te teke tek'te yusuf halaçoğlu ile sevan nişanyan tartışıyor, sayesinde haberdar oldum, izliyorum.

bi de kalbi temiz ya bunun, bir program önerip de benim namüsait bir durumda olduğum olmamıştır. en fazla otobüste, metrobüste eve geliyorumdur, ama önerdiği programlar hep haber kanallarında olduğu ve onların da paralel yayın yapan radyoları bulunduğu için radyodan dinleyerek eve gelirim.

devam etsin bu gönüllü hizmetine. hayra giriyor, sevap kazanıyor...
  • ara ara acaba şu an hangi trende, hangi coğrafyada diye aklımdan geçendir.
  • kendi alanı dışında kendi alanımla ilgili güzel güzel sohbet edebilme şansını yaşadığım enerjili bilim insanı.
  • güzel güzel akıllar verir adama. umarım bu sefer anlamışımdır diye düşündürtendir*.
  • bembeyaz bir martı ile kendisine mesajlar yollamak istediğim cimcimedir.
  • ayakları yerden kesilen; 4 tekerliklisiyle caddelerde turlar atmak kısa zaman hedeflerimin arasına kaydedilen tatlıcımdır*.
  • bir anda özlediğimi düşündüğüm, bunu bilsin istediğim kişidir. oysa yazmışım ben 2011'de bunu diyip yazmaktan vazgeçmediğimdir. martıların en gizemlisidir.
  • "hiçbir zaman kader tanrıçasına güvenmedim, bana huzur verdiği zamanlarda bile. bana bahşettiği her şeyi öyle bir yere koydum ki almak istediği zaman beni rahatsız edemeden alabilsin. bütün bu sahip olduğum şeylere belli bir mesafede durdum ki istediği zaman onları bulundukları yerden rahatça alsın, benden koparmasın." lucius annaeus seneca
hesabın var mı? giriş yap