• "dear richard

enlarge your penis up to 5 inches in 3 months! %100 guaranteed!"
  • bu olayı islamla bağdaştırmak hangi zihniyetin ürünüdür bilinmez ama, dawkins'e türkiye'deki ingilizce eğitimi hakkında oldukça fazla bilgi vereceği kesin olan mektuptur.

başlık başa editi: ergen bir arkadaşımız dawkins'e çatpat ingilizcesiyle ilan-ı aşk etmişti. biz de gülmüştük filan. öyle.
  • richard dawkins'ten muhtelemen soyle bir cevap gelir:

dear turkish crazy blood, (sevgili turk delikanli)

this is turkey, everything is something happened. (burasi turkiye, her sey olabilir)
  • kardes richard dawkins senin ilkokul mudurun mu de bir ulkeyi ona sikayet ediyorsun? bence olanlari islamla veya turklukle bagdastirmaya calismak alenen sacmalik.

tecavuzlerin tek sorumlusu siirt koy hizmetleri'nin son 10 yildir sergiledigi basarisiz futbol. ben de bu durumu fifa'ya yazacagim mektupla ele alacagim.

dear sepp blatter,

birlik ve beraberlige cok ihtiyacimiz olan su gunlerde...
  • "dear richard,

i forgot to mention my age; i am a 10 year-old kid and i haven't been to siirt even once in my life.

i love you too much. kisses.

crazyateist34"
  • dear dawkins,

things are bad in siirt city (sc). it is a city of sins. dark powers. too many dewouts. the city's been suffering and rotting. things are worse than ever here. sins flood our streets with crime and drugs... it needs a saviour. i am desperate. please do something.

batman the dark knight.
    always yours.

şeklinde kısa ve öz bir tanesi de batman tarafından yazılmış bulunmakta. az önce kendisi penceremde belirdi ve açık mektubunu bana iletti. sonra birden kayboldu.
  • mektubu alıp okuyan riçırd, gözleri dolu dolu, sesi titreyerek mektubu yanındakilere gösterir ve der ki:

- what can i do sometimes ?!
  • dear richard

burdan sonrasını türkçe yazıyorum çünkü ingilizce olunca yazamıyorum. islam çok kötü bişey lan. vallahi:( uzatırsam türkçe de sıçarım diye korkuyorum. öpücükler. (kisses.)
  • dear ric

fyi this is an open letter to you. literally. got the joke huh? lol

bye :*
hesabın var mı? giriş yap