• afedersiniz ama götüm niagara şelalesi gibi coşmuşken, cuma akşam trafiğinde nerden baksan 2 saat sürecek yolculuğumda hiçbir rahatsızlık duymadan eve gelebildiysem ve akabinde normal bir insan gibi sıçabiliyorsam reflor sayesindedir. iyi ki varsın reflor.
    mucize ilaç.
  • mucize göt tıkayıcı. cok afedersin.
  • içinde 10 tane hap bulunanı 14 liradır efendim. fakat parasını son kuruşuna kadar hak etmektedir. bir haftadır geçmeyen ishalimi dize getirmiştir kendisi. doğum sancısı gelmiş kadınlar gibi bir haftadır elim karnımda geziyordum. google'dan arattım bu başlığa geldim hemen ertesi günü eczahaneden gittim aldım. ilacı tok karnına içmenizi tavsiye ederim. aç karnına içince etkisini tam göstermiyor. ayrıca dikkatimi kutunun üstünde yazan oral yoldan içilir yazısı dikkatimi çekti. demekki hapları götüne sokanlar olduğundan bu yazıyı yazmışlar.
  • güneydoğu asya'da ishal olan yerlilerin yediği fındığa benzer bir yemişte ilk olarak izole edilen, bulan kişi olan fransız bilim adamı boulardi'nin ismini alan saccharomyces boulardii isimli mayanın etken madde olarak yer aldığı ishal kesicidir. özellikle antibiotiğe bağlı ishallerde etkisi muazzam olmakla birlikte tüm enfeksiyoz ishallerde kullanımı önerilebilir.
  • geçen gün eczaneden reçeteyle almak istediğim zaman eczacının "artık devlet artık bu ilacı karşılamıyor" dediği ilaçtır. "muadilini sorduğum zaman ise muadillerini de karşılamadığını öğrendim. demek ki neymiş, ya ishal olmayacaksın ya da altına sıçacaksın.
  • bir cumartesi sabahı seher vakti arka bahçemde bir şenlik varken, naçizane kendi çapımda çok afedersiniz popomdan işerken içtiğim 2 kapsül sayesinde cumartesiden salıya kadar beni kabız hale sokmuş ilaçtır kendisi. muhteviyatında çimento olduğunu tahmin ediyorum. içtiğiniz andan itibaren yağsız kokusuz bir beton kütlesi oluşturup kötülüğü içinize hapsediyor. bence mafya grupları da ayağa beton döküp denize atma yöntemini bir kenarı bırakıp bu ilaca başlamalı. hem daha ucuz hem de ayakta beton kütleleri gibi deliller olmayacağı için cinayete çok rahat bir şekilde intihar görüntüsü kazandırılabilir.

not: cinayet yasa dışıdır.
  • ishal kesici değildir. bağırsaktaki faydalı tabir edilen bakterilen nüfusunu artırmaya çalışır. bu faydalı arkadaşların yoğunluğunun azalması dolayısıyla mevcut zararlıların baskın olması ishale sebep olduğu için; reflor operasyonu faydalı bakterilerin zararlılara üstün gelmesine yardımcı olur yani bağırsak florasını düzenler, dolayısıyla ishal kesilir.

kafama göre almakta beis görmem.

advanced düzeyi için: (bkz: maflor)
  • kim bulduysa bu ilacı, allah, tanrı, buda ne varsa işte inandığı dualarını kabul etsin. helada kamp kurmama sebep olan ishalden beni bir anda kurtardı daha ne diyim ben.
  • nerdeyse bir buçuk hafta götümden işeyerek dolaşmamdan, bir iki vizeye giremeyip kaldıktan sonra ancak keşfettiğim müthiş ilaç. anında sonuç alıyorsunuz fakat sürekli bir gaz çıkışına da sebebiyet veriyor ayrıca ilacı içtikten hemen 15 dakka sonra başlayan geğirikler de ağızda iğrenç bi tat bırakıyor.
  • 1 haftayı tuvalet istikametine gerçekleştirdiğim sürpriz koşularla geçirdikten sonra bulgaristan'a yapacağım otobüs yolculuğunun gözümü korkutmasıyla edindiğim; aşama aşama önce jelimsi bir kıvam yakalamanızı, akabinde nizami yapıya ulaşmanızı sağlayan, göle çalınan ve tutan maya**.
hesabın var mı? giriş yap