• öncelikle kimler için sormak gerekir. türkiye ve türkler hariç çünkü (bkz: öz vatanında garipsin öz yurdunda parya)
    evet (bkz: sol gerici) (bkz: kürtçü faşist)lere, sağ gerici (bkz: arapperest)ler ile i(bkz: islamofaşist) araplara, çöpcü bile olamayacak çomarların devletin önemli yerlerine gelmesine,afganlara ,suriyelilere, palikstanlılara, afrikalılara, tarikatcilara,fetöcülere,yunanistana,rumlara,bulgarlara,isveçe,finlandiyaya,ingiltere,fransa,almanya , tüm avrupa ve amerikaya, israillilere, 5 li çete ye 10 lu çeteye, mafyaya
    taciklere,sabıkalılar, (bkz: sjw) ler gibi bir çok kanser türünü besledi iyilik yaptı.

sol gerici kürtçü faşistler daha önce meclise grup olarak giremiyordu sonra açılım oldu hdpk'ya şimdi dem e dönüştüler. şehitlerimiz ve türk milleti daha önce hiç bu kadar aşağılanmadı.
    avrupa ve amerika tüm istediklerini kopardı
    yunanistan ve rumlar bayram ediyorlar erdoğan seçildikçe keza israilde.
    çomarlar hiç olmadıkları kadar cesaretliler
    çetelert her türlü suçu işliyor ihaleyi alıyor
    suçlular suç işliyor yanlarına kalıyor
    uyuşturcu tacirleri mafya altın çağlarını yaşıyot
  • bilerek yaptığı sigara yasağı, bilmeden yaptığı atatürk'ün değerinin ve gerçek türkçülüğün anlaşılması
  • siyasal islamın ne olduğunu göstermesi diyebilirim. zihin röntgenlerini artık biliyoruz.
    sınırsız bir haksızlık içinde nasıl buyurgan, kindar, yıkıcı, yağmacı, kural tanımaz olabilecekleri artık sır değil.
  • ulu önder atatürk'ün nutuk kitabında tasvir edilmesidir.
  • tek aklıma gelen sigara yasağı.
  • pekekeli adamın tükürükte boğulmasını sağlamak.
  • gidecek zaten yakında. tak tak tak yazmak isterdim ama sonra kendi mahkemelerinde iftira atıyorum diye yargılarlar falan. uğraşmaya gerek yok. zaten kendine gelemedi hezimetten sonra. bundan sonra seçime kadar anksiyete yaşasın.

ps: hamas'ın merkezinin buraya alınması gibi gerizekalı bir dedikodu var ortalıkta. böyle bir rezilliğe imza atarsa herhangi bir filtreden geçirmemek üzere hiçbir kelimeyi sakınmadan yazarım hislerimi. zorla israil'e pkk ofisi açtıracaklar. bir kere millet adına bir bok yeyin amk
  • okullardaki ve kamu kurumlarındaki çağ dışı başörtüsü yasağını kaldırması, kapalı alanlarda sigara içilmesini yasaklaması, tüm vatandaşlara ücretsiz sağlık hizmeti sunması, milletin zihnindeki postal korkusunu kaldırması.
  • yıllarca fetöyü sevmediğim için akpartili fetöcüler bana yapmadıklarını bırakmadı. en iyi yaptığı şey 15 temmuz oldu. bu sayede kimin orospu çocuğu terörist olduğu yasal olarak ta tescillenmiş oldu

ben de bu orospu çocuklarına o beni dışlayıp “dinsiz” dedikleri o yılların hesabını soruyorum
  • iyi şiir okur.

(bkz: ey sevgili)
hesabın var mı? giriş yap