• hafiften bir ginobili ambiyansı hissediyorum kendisinde ama o ambiyansı kendisine yapılan bir blok sonrası kaybettim bulamıyorum.
  • o bir vgm aşığı, o bir cm bilirkişisi, o bir kantır düşmanı, o bir islam alimi ve iflah olmaz bir çancı.
  • son 2,5 senesini vgm uğrunda harcayan (bkz: #2462586), kendini bu olaya kaptıran, yemiyen yediren, uyumayan, maç izlerken aralarda christina aguilera'yı görüp kafayı yiyen, virtual gm'i bir hayat felsefesi haline getiren, onunla gülüp onunla ağlayan kişidir bu insan.
    ve gün itibariyle leaderboard yüzü görmüştür. vatana millete hayırlı uğurlu olsun...
  • virtual gm'de son 5 güne girilirken ikinci dönemde dünya şampiyonluğu şansım oldukça fazlaydı. overall'da da ilk 20'e kapağı atmıştım. sonra olanlara inanamıyorum. resmen birinin ahı tutttu. gelen vurdu giden vurdu. son hafta olanlar inanılacak gibi değildi.
    sonuç itibariyle bir anda 5. liğe indim.. yine de şampiyonluk mücadelesi vermek de bir onurdur deyip, ileriki maçlara bakıyoruz... üstelik sezon başındaki leaderboard beklentimin çok daha üstüne çıktığım için oldukça başarılı bir performans segiledim denebilir.
    sezonu overall'da 32. ikinci yarıda 5. kapattım. sözlük grubunda ise açıkara şampiyon oldum.
    son günlerde olmayacak işler olmasaydı ikinci yarı şampiyonluğu içten bile değildi.
    seneye allah kerim artık..
  • katie holmes hakkındaki düşünceleriyle birçok insanın hislerine tercüman olan yazar..
  • yabancı uyruklu ve sarışın olan bütün bayanları güzel kategorisine sokan insan*
  • sozlukte, nba hakkinda elle tutulur zevkli entrileri olan az sayidaki basketbol yazarindan biridir quisalas.
  • dersin ortasında sıradan öğrenci edevatlarıyla garip garip şeyler yapmayı deneyen (örn: iki kalemi dik tutup ortasında silgiyi dengeye getirmek gibi saçma sapan imkansız şeyler) ve başaran, sonra dönüp bak james bunu yeni yaptık diyen acaip bir kişi.
  • roda cherji ve bir arkadaşı malzeme dersinin finalinden çıkmıştır. (ön bilgi: malzeme, son raddede bir ezber dersidir)

arkadaş: "abi nası geçti?"
    roda cherji: (birebir kopya çekmiştir defterden) "abi defterde ne varsa yazdım, ama "quisalas" benden daha fazla yazdı."
hesabın var mı? giriş yap