• eflak ve boğdan'ı da istemesini beklerdim.
  • niye abartildigini anlamadigim listedir. yillik 4.5 milyon euro verdikten sonra listenin geri kalani yillik 200.000 euro'yu gecmeyecegi icin verilmesi mantiksiz olmamakla beraber lafinin gecmesi ayiptir.
    portekiz'e 10 adet luks sinif ucak bileti 10.000 euro.
    luks dublex eve verilecek bir yillik kira 100.000 euro (belki daha az)
    bir yillik ferrariye edeceginiz masraf 50.000 euro.
    evdeki 2 hizmetlinin yillik masrafi 16.000 euro.
    acik telefon hatti yillik 24.000 euro.
    bu istekler ne besiktas'i batirir, ne quaresma'yi ucurur. kaldi ki bu tip seyler turkiye'ye gelen cogu ust duzey yabanci sporcu hatta sirket calisanina bile verilmektedir. (spor araba degil de luks araba olur)
  • kulübün tahsis edeceği son model arabanın plakasının q olmasında diretince zora girmiştir transfer. türk alfabesinde q harfi olmadığı için eli kolu bağlanan beşiktaş yönetimi türk dil kurumuna başvuracakmış. hadi hayırlısı.
    (bkz: demirören yeter)
  • ssk+yol+yemek şeklinde özetlenebilecek istekler bütünüdür.
  • quaresma gelirse beraber geleceğimizin habercisidir, bu yolda belli ki tek başına olmayacaktır.
  • aylık akbili unuttugu listedir.
  • korkarim başarisizlikla sonuçlanmiş olan bir transfer süreci yönetim zafiyetini arkasinda saklayacak olan uydurma bir haberin ana temasidir.
  • ataköy'de bir kat, tarabya'da bir yat, bir de beş para etmez bir cep telefonu istemiştir
  • kulislerde konuşulanlara göre birtakım özel ve yazılı olmayan istekler de vardır. öğrenebildiğimiz birkaç tanesi..

- hıncal uluç'un benim hakkımda yazmasına engel olun
    - ibrahim altınsay ile conrad otelde akşam yemeği yemek istiyorum
    - balık ayhan ile kumkapıda darbuka çalacağım. dansöz şıvga da gelsin.
    - adnan şenses ile kasımpaşada "güz gülleri gibiyim hiç bahar yaşamadım" düeti yapacağım
    - maraba televole asla demem . onun modası geçti.
    - "portekizde doğdu bjk li oldu helal olsun sana ricardo quaresma" şarkısı havaalanına ayak bastıktan 10 dakika sonra söylenmeye başlasın.
  • -hee şuraya da uzanayım şöyle çıplak?

bir beşiktaş yöneticisi.
hesabın var mı? giriş yap