• beşiktaş-üsküdar arası takada bile not tutarmış bu. (bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • az önce aklıma geldi youtube'tan piyano çaldığı videoyu bi izleyeyim dedim. bu vesileyle öğrendim ki pelin batu yazdığımda 4. olarak "pelin batu tarihin arka odası" sonucu çıkıyormuş. tarih bilgisi gayet yeterli olan türk halkı en çok kafasındaki hangi sorulara yanıt aramış şöylecene bi bakalım:

1. pelin batu sevişme (bizim kültürümüzde sevişme olmadığından, çocuklar da ne olduğunu öğrenme maksatlı böyle bir şey aratmışlar sanırsam)
    2. pelin batu frikikleri
    3. pelin batu frikik
    4. pelin batu tarihin arka odası
    5. pelin batu külot
    6. pelin batu bacak
    7. pelin batu uyudu
    8. pelin batu uyuyor
    9. pelin batu piyano
  • murat bardakçı toplu tecavüzden bahsederken, bunun bir nevi gangbang olduğunu söyleyerek tarihin arka odası programında kısa bir süre sessizlik olmasını sağlamıştır, yüzümüzü güldürmüştür gece gece.
  • türk-kanada ortak yapımı belgesel'de halide edip adıvar'ı canlandırıyormuş. sonbaharda gösterime girecek film 5-6 ülkede gösterilecekmiş. henüz ismi belli olmayan film için büyük londra oteli'nde de çekim yapılmış.

ek: belgesel iki bölüm olup televizyonlarda gösterilecekmiş sanırım. ilk bölüm sadece üç ay tahtta kalıp, ömrünün kalanını çırağan sarayı'nda hapis geçiren 5. murat'ın hayatını anlatacakmış. türkiye'de gösterilmeyecek deniyor, umarım ntv gösterir bu güzel ve derinlikli çalışmayı. filmin orijinal adı da belli olmuş hidden world.
  • öyle mantıklı öyle tutarlı konuşyor ki, insan düşünüyor ister istemez; son reglinde çok mu fazla ka kaybetmiş diye. ilgiyle izliyoruz tarihin back stage inde.
  • tarihin arka odası adlı programda bir lokmada yutulacak muhalif kadrosundan istihdam edilen şahsiyettir. programda bulunarak 'programımızda her türlü fikre yer verdik' imajını mümkün kılan batu, akademik mevzularda türkçe konuşmakta zorluk çekmek suretiyle entelektüelliğini ispat etmiş olsa da, her muhalif girişimini hüsranla sonlandırmayı bilerek işinin hakkını vermektedir. netice itibariyle bu güzel ablamız, tarihin arka odasının alınması zor olmayan gazıdır...
  • bir keresinde bu kadını webcam'de görmüştüm.* anladım ki, düşük çözünürlükte bile güzelliğinden bir şey eksilmiyor. sanal prenses.
  • bu geceki programda taktığı şapkaya hasta olduğum hatun. acayip yakışmış.
  • iki-üç ay önce gelip lüleburgaz'da özel bir üniversitenin vesilesiyle gelmiş olan değişik enerjili insan.o günkü seminerde geleceğin mesleklerinden bahsetmiş ve program içerisinde ve çıkışında konuşma fırsatım olmuştu.lakin ünlülerle resim çekilmeyi prensiplerim yüzünden uygulamıyorum.
    ayrıca re sözlük görselide çok şeker.
  • cok tatlı bir kız cocugu olmuş o şapka ile (bkz: tarihin arka odası @habertürk)
hesabın var mı? giriş yap