• resmi tarihin fısıldadığı kulaklardan dolma tarih bilgisini, yerli malı haftası müsamere seviyesinde harmanlayıp, sevgilisine kapris yapmak için aldırdığı kitabın sadece arka sayfasını okuyup çöpe atan ergen kız kaprisiyle sloganlaştıran, babasının itici gücüyle köşe kapmış popüler figür. boş zamanlarında sözlük yazarlarına; ''masturbatör'' sözlüklere ''masturbasyon merkezi'' yakıştırması yapan pelin hanımın düştüğü en büyük yanlış kendisini entellektüel sanma yanılgısıdır. yalapşap okuma entellektüeli olabilmesi için bile kırk fırın ekmek yemesi gereken bir insanın ekranlarda bilim adamcılığı/kadıncılığı oynaması, bu toprakların artık doğal karşıladığı, kanıksadığı, benimsediği, bize özgü bir trajedi.
  • severiz sayarız.. fakat tarihin arka odası nın 3 ocak tarihli programında murat bardaçı ya "ibi ibi ibi ibi" diyerek sinirlenmiştir, güldürmüştür..
  • sözlük yazarları için mastürbatör demiştir. biri prezervatif dilli der biri mastürbatör der. sonra da argo kullanan, ahlak bozan bizler oluruz. sapık olan biz oluruz.
  • tarihin arka odalarında gezinirken eski bir boxer'ımı buldum. içinden pelin hanım çıktılar. iskambil kağıdında da vardı aynı resimler. garip yani şimdi çıkıp insanlara mastürbatör demeler falan.

kapak da olmuştu kendisi. bugün bizleri çok güldüren inci abazaları için gelsin: [http://images.gittigidiyor.com/…006__18138153_0.jpg http://images.gittigidiyor.com/…006__18138153_0.jpg]
  • mastürbatör diyerek sözlük üzerinden mastürbasyon yapanlar kervanına katılmıştır ama haberi yok ki nihat doğanla aynı kategoriye geldiğinden,yazık.
  • dünyanın en güzel kaşlarına sahip insan.
  • şu an reklam arasında sözlüktekileri okuduğuna adım gibi emin olduğum pelin.
  • sözlükden bahsetmeyi vakit kaybı olarak görüp bir okadarda konuya hakim olan enteresan hatun... ondan daha sağlam daha cesur söylemler beklerdim ki kendisi konuşmak için murat bardakçı'nın ağzına bakmakta....
  • kendisine en az ajdar anık kadar saygı duyuyorum.
  • "n'olur bari bu cümleyi bitireyim" demiştir 3 kişi yaptıkları programda. ki o cümleyi de bitirememiştir. daha ne.
hesabın var mı? giriş yap