• ajet uçuşumu iptal edince pegasus’a bakayım dedim sistemi çökmüş uçuş göstermiyor hiçbir gün ve saat.. yola katırlarla devam edeceğiz mecburen.. türkiye’de yaşamanın bedelleri..
  • hem mobil uygulaması hem de web sitesi dünden beri ayvayı yemiş durumda, yazılımcıya da uçak içi hizmetleri gibi maaş veriyorsanız normal.
  • dubai'deki sel yüzünden iptal ettiğim gidiş dönüş biletinden sadece 850 tl geri ödemiş sirketimsi.

doğal afette vs. bir hakkımız olmuyor mu ?
  • bugün saat 19:00 ankara-antalya uçuşunda yaşanan 2 saat rötar nedeniyle yolcularına birer teneke fanta ikram eden firma.
  • kis mevsimi kampanyasindan yine bir bilet kaptigim havayolu sirketi. ocak 2025 biraz erken ama olsun hotel rezervasyonu bile yapildi hdhdhd
  • bence fazla sallamamamız gereken airlines. en azından düzgün bir işletme mantığı, insanı durduk yere çıldırtmayan bir fiyat politikaları var. thy'nin eline kalırsak yanmışız çünkü.
    istanbul-helsinki uçuşu bakıyordum dün, thy öyle üç değil beş değil sekiz katı, haydi rakamla da yazayım 8 katı fiyat çekiyor aynı uçuşa. kalkış saatleri yakın, uçuş süresi tabi ki aynı, bagaj hakkı aynı, sağolsunlar yemek ücreti almıyorlar ama pegasus gibi. 17.500 tl farkı artık yemeğe mi sayalım, thy'nin üstün marka değerine mi, yoksa uçuş sırasında ekstra tatlı sürprizleri mi olacak göreceğiz.
  • müzisyen dostu olmayan firma.

ekonomik kaygı bir yere kadar anlaşılabilir ama ekmeğini buradan kazanan emekçilere uyguladığı muamele kabul edilemez.

örneğin, bu topraklarda yetişmiş özel sanatçılara (mozart bile yetişse), yurtdışına açılma fırsatını kısıtlıyorsun.

rezalete bakın. iddialar vahim :

1- gitarı kabine almıyor.
    2- uçağın altına koyun diyor. ama kırılırsa sorumluluk sizde diyor.
    3- uçağa almak isterseniz de, ekstra koltuk alın diyor. koltuğa çanta bile koydurmayan havayolları, koca gitarı koltukta taşımayı öneriyor.

https://www.instagram.com/…26?igsh=mzrlodbinwflza==
  • gerçekten pişmanlık.
    adana uçusunda uçağın boyası kalktı dendi, kalkacakken uçak değiştirttiler. son dakika mı görülüyor? 2 saat süren gecikme, yanımda cocuk, elimde bir sürü paket, akşam saatine denk geliyor ve yemek ikramı veya satışı da yok doğru düzgün.
    ne zaman binecek olsam ki is için her hafta uçak kullanıyorum, paso rötar.
    ucuz olması sürekli aynı programsizligi gerektirmez, bu nedenle zaten thy tercih ediyorum.
    çalışanları da düzgün bilgi veremiyor. kendini gelistirememis ama sürekli yeni rota oluşturan hava yolu şirketi.
  • pegasus hava yollarının uçak ve uçuş güvenirliği, uçakların bakımları, pilot kalitesi vs nasıl? thy kadar güvenilir mi? pegasus en genç filoya sahipmiş ve direkt havada bir kazası meydana gelmemiş. (pistte varmış 2 kazası ama benim dediğim kalkış iniş seyir irtifasınsa ölümlü kazası)

ciddi anlamda uçak korkum var bu konulara hakim olan iyi derece anlayan arkadaşlar bilgilendirirseniz çok çok sevinirim pegasusa binemiyorum korkudan boşu boşuna thy içinde binlerce lira daha fazla ödemek zorunda kalıyorum
  • internet sitesi dönem dönem çöken firma. yine çöktü.
hesabın var mı? giriş yap