• elinde 2pac'ın kanı olan*, the notorious b.i.g gibi efsanevi bir yeteneğin emeğini çalan*, müzik kariyeri boyunca başkalarının sırtından geçinen, başarısız ve basit prodüksiyonlarına rağmen rahatlıkla milyonlarca dolar kazanan yeteneksiz ve terbiyesiz adam. kendisine tahammül bile edemiyorum.
  • her ayin ikinci persembesi rap aleminde kullandigi lakabi degistirmeyi adet edinmish sean combs un son adi. umariz yeni bi fiasko ya da dava acilir da adini
    bom billy
    has tirry
    sik tirry
    olarak degistirir
    (bkz: rap aleminde kisilik bunalimi)
  • amerika'da rap ve hip-hop ile uzaktan yakından bi şekilde ilgilenen herkes bu elemanla taşşak geçerken, türkiye'de neden bu kadar popüler bilemiyorum. ne yapsa bizim haber sitelerinin ilgili bölümlerinde manşet oluyor bu herif. stüdyo gangstası. 2pac gibi bir cevherden bi' haber yurdum ergenlerinin rap tanrısı.
  • p.daddy ismi ile arz-ı endam ederken i$letmelerin vergiden yırtmak icin isim degi$tirmesine benzeyen bir hareketle bir gece de p.diddy olan insan.
    diddy olayını cok ba$arılı bulmuyorum, biraz yumu$ak.

notorius big'i babası olarak bilirdi, 2pac buna yalama dermi$ zamanında. hatta 2pac'ın ilk vurulma olayında vurulmadan önce bunun agzına silah dayadıgı falan anlatılmı$tı.

lan $enay düdek bronx'tan bildiriyo gibi olduk ama idare edelim bu ak$amlık.
  • prodüktorluğüne de karıştığı, bad boys records sanatçılarının şarkılarında konuk olan insandır. parçada, assolist rap yaparken, bu da arkada "yeah!", "ye ye yeah!", "bad boy baby!", "junior mafia", "a-ha yeah!", "come on!" gibi sözler söylerek; "ben de burdayım ulan!" imajı vermeye çalışır. başka bir olayı yoktur. cover delisi bir insandır. yaptığı, isminin karıştığı bütün parçalar, eski bir parçanın enstrumantel versiyonun üzerine rap yapılmış, iki-üç scratch eklenmiş müziklerdir. adının karıştığı tek güzel şey ise notorious bigdir.
  • oğluna aldığı 400 000$ lık araba hakkında demeç verirken şöyle bir ifadede bulunmuş kendileri.

--- spoiler ---

justin küçük şeylerle mutlu olabilen bir çocuk. niyetim onu şımartmak değil

--- spoiler ---

(bkz: ironi)
    (bkz: para var huzur var)
    (bkz: kime göre neye göre)
  • 94 - 97 arası hip pop alanına giren mase, notorious big, 112, d block, craig mack, lil kim ve junior mafia şarkılarında hep bu adam çıkar karşımıza. uykudan yeni kalkmış sanki, millet şarkısını söylerken "feels so good", "yeah", "we won't stop", "yeeah nigga" diye birşeyler zırvalar. şu an müzik üzerinden en fazla para kazananlardan biridir ve müzik adına yiyebildiği tek bok budur iyi mi. la bi git be arkadaşım. çivisi çıkmış dünyanın.
  • bad boys for life şeklinde bi parça yaptı en son
    bilimum nekadar ünlü adam varsa toplamış eleman klibe
    konsept aynı
    1-zenciyim.
    2-zenginim.
    3-şahane hatunlar bana hasta.
    4-deli gibi uyuşturucu kullanıyorum.
    5-dünya sitimde diil.
  • gerçek adı sean combs olan bu sanatçı arkadaşımız yaşamında yeni bir sayfa açmak niyetiyle puff daddy olan nick'ini p. diddy olarak değiştirmiştir. bu lakabıda kendisine zamanında notorious b i g takmış.
    p diddy. p diddy. p diddy. p diddy. iğrenç ya. allah akıl fikir versin.
    (bkz: p diddy)
  • new york knicks'i almak gibi bir niyeti olduğu idda edilen denyo eleman..dünya üzerinde yemediği yarrak, para kazanmadığı yer kalmayacak bu gidişle..
    (bkz: istiyomusun amuğakoduum)
hesabın var mı? giriş yap