• instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile göte göt demiştir.

tık
  • herkesin düşündüğü ancak zihninde özetleyemediği konuları eksik bir nokta bırakmadan güzel ve yalın bir dille derleyip toparlamış. kendisinin görüşünü bilmemekle beraber bu kadar cesur olmasını da beklemezdim. yazdıklarının kitlelere ulaşma
    etkisi buradaki bin entrye bedel.

cesaret bulaşıcıdır. belki bu konuların daha yüksek sesle dile getirilmesiyle bir sonraki depremde bir kişi daha az ölür. bu ülke daha fazla iyimserlik vaat etmiyor maalesef.

debe editi: (bkz: sma tip 1 hastası zeynep inci’ye destek kampanyası)
  • sundugu yarismadaki ilk zamanlarinda hanimefendi goruntusuyle hafiften bbg esintileri yasatirken, sundugu formati cozmesi sonucu simdilerde podyuma cikan kizlara attigi ''eee kevase bugun kimin altindasin'' temali bakisiyla ve tavriyla yarilarak izledigim sunucu.
  • ölen annesinin kokusu sayesinde bulunup, 90 saat sonra enkazdan çıkarılan bebek için 'melekler korudu', 'mucize' romantikliği yapanlara öykü hanım da daha fazla tahammül edememiş demek.

akıllı bir insan.
  • “milletin a.’ına koyan cengiz holding’in silinen vergi borcu 425 milyon, sarayın günlük gideri 10 milyon, izmir’e gönderilen yardım 5 milyon!, sadaka mı veriyorsunuz lan!”.

çok etkileyici! aptala anlatır gibi basit, ama ziyadesiyle açıklayıcı. ülkede ciddi manada bir muhalefet yetersizliği olduğunu bir kez daha gözler önüne seren saptamalarda bulunan onurlu kişi.
  • gezi direnişi zamanında "iyi ki işsizim, böyle bir medyada çalışmadığım için gerçekten allah'a dua ediyorum" demiş kadındır kendisi.

şu an ise acun ılıcalı'nın kanalında çalışmaktadır. haha.

ilgili röportajın linki
  • ilk gençliğimizi kendisine hayran olarak 5te 5 izleyip geçirdiğimiz kadın, şu anda "bank asya 1. lig günlüğü" diye bir program sunmakta.. bundan 10 sene evvel radiohead ile, tool ile bizi çoşturan güzellik, tavşanlı linyit spor hakkında, akhisar belediyespor hakkında konuşmakta.. hayat ne garip.
  • gören de bu tarz benim olmasa işsiz kalacak sanır. sunucu olabileceği milyon tane program varken, hala fantezilerinizde nasılsa öyle tanımlamaya çalışıyorsunuz bu kadını.

evet çok entelektüel, o programa fazla, aslında orada olmak istemiyor. acı çekiyor.

hıhı evet.

ortalığı kızıştırıp her gün kavga çıkarmaya çalışan da oranın kameramanı aslında, haşa öykü değil.
  • tweetinde kurduğu 26 cümleden (evet işim yoktu saydım) "deprem allahtandır" dediğini çıkartabilen moronları görmemizi sağlayan kadındır.

bir de cahil demiş hayvan, terliksi olanından...
  • bbg ile tanıdğımız dobra, kendi has bir tarza sahip sunucu.

instagram üzerinden yazdıklarından dolayı umarım başına bir işler gelmez, ama çok sağlam füze atmış, ellerine sağlık.
hesabın var mı? giriş yap