• desteklemek için eve aldığımız "yağyı" değiştirip olin almaya başlayacağım, gs cc yi yenmeleri sayesinde yeni haberdar olduğum, memleketimin güzide takımı. hadi bakalım kızanlar, play off'a.

edit: htf, uyardı gs cc dün olin edirne'yi yenip kupadan elemiş. ben iki maçı karıştırmışım. olsun geç olsunda güç olmasın, ben takımıma kavuştum. artık fifa managerda edirne takımı yaratıp, süper lige çıkartmama gerek kalmadı.
  • çekmişiz kafaları
    dalmışız hayallere
    önümüzdeki sene
    beko basket liginde
    koyacağız efes pilsen'e
    koyacağız efes pilsen'e (yani efes'i yeneceğiz manasında yoksa küfür değil.)

diye bağırıyordu taraftarları. olur mu olur.
  • doğuş grubu'na satılması büyük bir fırsat, edirne'den taşınması ise büyük bir talihsizlik olur. türk basketbolunun ruhsuz müessese takımlarından çok, ksk ve olin edirne benzeri taraftarı-kültürü olan takımlara ihtiyacı var. 3
  • tüm markalarından, tüm iletişiminden, tüm varlığından ve tüm ikiyüzlülüklerinden* nefret ettiğim doğuş holding'in aldığı takım.
    artık takımım diyemiyorum, zira maçlarını edirne'de bile oynasa, benim için hiç bir anlamı kalmadı.

* "çevreciyiz" diye reklam yapar, arkadan çevreye en büyük zarar veren projeleri finanse eder.
    * kültüre değer verir gibi gösterirler kendilerini, ama tarihe en büyük zarar veren projeleri finanse eder.
    * beyaz türklerin bankasıdır, iktidara en büyük yalakalığı yapar.
    * bankası türkiye'nin değil belki de dünyanın en kazıkçı bankalarından biridir.
    * dürüst haber yapıp iktidarı rahatsız etme ihimali kalmasın diye ntv kanalını içi boş tenekeye çeviren, yine bunlardır.
  • futbolda yıllardır açlığı hissedilen başarıların bir nebze olsun basketbolla kapatılacağı anlamını taşır edirneliler için. seneye edirneliler eğlenceye, tbl'de heyecana hazır olsun.
  • doğuş grubunun satın almaktan vazgeçmesiyle tekrar edirne'de kalmış olan takımım. kendi yağıyla , olanaklarıyla kavrulsa da, son sıralarda kalsa da içimizde büyük bir heyecanla izliyoruz destekliyoruz onları.
  • maçlarını 2000 kişilik mütevazi mimar sinan kapalı spor salonu'nda yapar. mütevazi dedikse yanlış anlaşılmasın halkın ilgisi yoğundur ve güzel atmosfer yaratır.son zamanlarda bandoesesvari oluşumlarda eklenmiştir.seneye tblde olası iyi sonuçlarda pay sahibi olması muhtemeldir.
  • türk sporunun en büyük düşmanlarından biri olan bir grup tarafından devralınmış. istanbul dışını yok etme amaçlı grup basketbol sevdasının filizlendiği edirne'yi yok ettikten sonra banvit'in başarılı koçu orhun ene hamlesi ile balıkesir'e de zarar verme peşinde. sıradaki kim; karşıyaka mı?
  • gerek hazırlık maçlarından çıkan sonuçlar, gerekse oynanmakta olan türkiye kupası maçlarından edindiğim izlenimlere göre konuşuyorum ki; korkarım bu sezon geçtiğimiz sezon olduğu gibi yarı final mücadelesi veren, büyük takımlara yenilgiler tattıran bir olin edirne izleyemeyeceğiz.
    özellikle davud kamer ve yeni uzunumuz vladimir stimac'la pota altında eksik kalacağımızın sinyalleri alınmaya başlandı. chris wright ise genç olmasına rağmen doğru tercihler yapabilen, iyi bir oyuncuya benzesede gözler geçen seneki 5 ve 10 numaralı kısa rotasyonumuzu arıyor.
    sonuç olarak, şimdiden özledik...
    (bkz: predrag samardjiski)
    (bkz: renaldas seibutis)
    (bkz: can akın)

not: sözkonusu bu erken tespitlerin önümüzdeki aylarda ters köşe olmasını diler, her şekilde takımımızla gurur duyduğumuzuda eklemek isterim.

7 ay sonra, bir mayıs ortasında gelen edit: malesef bu sezon beni haklı çıkarmış ve türlü sorunlarla boğuşarak, sondan 2.haftaya kadar ligde kalma korkusu yaşatmış ve ligi sondan 3. olarak tamamlamış takım.
hesabın var mı? giriş yap