• eli ayağına dolandı bu mübarek gecede.

(nisa varoş hattan alındıktan sonra)

- şimdi. senin şarkı söylemeni istiyorum. (zuhal topal'e)
    - benim mi? (mavi ekran)
    - evet. çünkü senin singılını çıkarma zamanın geldi.
  • tatlı su anarşistlerinin buz kestirttiği, elini ayağına doladığı adammış.. nedense ben öyle birini görmedim orada.. "ben senin" deyip, babalar gibi devam etti programa.. sen olsan orada adını söyleyemezdin.
  • koca mide ile böbreği ayıracak kadar anatomik bilgiye sahip olmayan şovmen.
  • türkiyedeki şovmenliğin kalıplarını bu kadar kırabilmiş başka bir adam yok şu anda.
  • en azından bir gün, sadece bir gün de olsa medya arkasında kendisini de görmek istiyorum, özellikle de ilkokula giden yiğenimin bile bildiği mide maketine dakikalarca böbrek dediği kısmı koyarsa anıra anıra güleceğimden emin olsun, çünkü bu kadar zeki ve kültürlü geçinen ve aynı fikirde olmadığı insanları yeri geldiğinde rencide eden hatta salak bile diyebilen birine dün bu olaydan sonra yarıla yarıla gülmüştüm de, reyting için tekrar gösterirse yine güleceğimden emin olsun.
  • su sira saci ve sakali birbirine karismis seyredilesi programlarin sunucusu.harkulade ve sahane kelimelerini pesi sira kullanmayi pek seviyor ayrica kendisi.*
  • o bilinen mektubu okuyacak olan şovmen.
  • gerçekten büyük bir adam..inci sözlük yazarı bir arkadaşın yazdığı açıklamayı programında okuyacak kadar yüce gönüllü biri..en azından takındığı o "aykırı" insan kimliğine uygun davranabildiği için yüce gönüllü..
  • şu an tembel ve beceriksiz olduğu için çalışmayan birisinin türk filmlerinden çıkma bin türlü bahaneyi sıraladığı mektubu ciddiye alıp okumaktadır... onu yazan kesin ekşi sözlük'te de yaziyordur, olm senin isin zor, is bulsan da atilirsin, hele patron hic olamazsin.
  • aman ne saçma sapan bir metin okuyor öff.
hesabın var mı? giriş yap