• eğer ibranice de konuşuyosa, garanti vericek birilerini bulucaktır..

(bkz: istemek)
  • icimizdeki irlandalilari hop diye ortaya cikarmis yazar, ellerine saglik. burasi benim bildigim kutsal bilgi kaynagiydi (ahaha caktin?), genis aile aforizmalari, denizin soguk sularindan gelen espriler yerine gercekten ise yarar, kullanisli, ve bence gerekli bir tematik yapiyor kendisi. helal olsun. kacimiz su yukun altina girerdik diye merak ediyorum. yani sadece kutsal kitaplari buraya aktarmak degil demek istedigim: sozlugu baya bilgi donatmak amacli kullanmak diyelim. kacimiz yapiyor bunu?

butun kitabi eski ahit, yeni ahit basliklarinin altina girdi diyelim, nasil kasacakti o sayfalar yuklenirken. belki yaptigi is saat itibariyle herkesin hosuna gitmiyor ama bence kendisi gayet super bir is cikarmakta halihazirda. kolay gelsin kendisine.

bu gazla artik mumin arkadaslarin da gadanallah deyip sabaha kadar kuran-i kerim tematigi yapmasini bekliyorum. altta kalmak olur mu aa!!
  • (bkz: man over sin)
  • 3 kasım 2009 tarihine damgasını zbam diye vurmuş bir kişi olarak sözlük açısından gayet de legal işler yapıyor adam. her iki cümlenin birine "epistemiyolojik" ve "ontolojik" sözcüklerini sokuşturup, padişah fermanı gibi entry döşenen siyaset ve tarihbilimci heveslisi artistleri google'da, wikipedia'da tırım tırım arama yapmaktan kurtarıp, in-house çözümleri sözlük bünyesinde ayaklarına getiriyor, daha ne? en azından ezbere kesilecek olan trende uygun ahkamlar için gerekebilecek teolojik kaynaklarla mala davara fayda sağlıyor adam yau? artık kantinde, kafede, barda, pavyonda hatunları daha destekli olarak etkileyebilirsin, rus kozmonotu gibi nickler almaksızın hem de aslanım.
  • zebur'a da geçmiş olan suser. 100 bölüm ya.
  • bir şampiyonlar ligi gecesinde beşiktaş'tan fazla prim yapmayı başarmış kutsal hazine avcısı... gecenin sonlarına doğru kuran'ı da hatmedip dört büyükleri tamamlayacak diye korkuyorum... allah'ım muhtemelen sen soktun, sen çıkar...
  • özünde iyi bir insandır.
  • hakkında yazan 7. nesiller falan var.
    ve arkadaşın yaptığı çalışmanın format bug'i olduğunu düşünüyorlar.

tematikçilik bu topraklara uğramayalı o kadar oldu mu yahu?
    hatta trollerden önce en çok tepki çekenler bu yazarlardı.

ayrıca tematik her daim sözlükte legaldi.

bir kez daha not düşeyim, merak edenlerin içi rahatlasın.
  • (bkz: x bölüm a)
  • kafasına göre takılması gereken insan. yav sıkın dişinizi bir iki saat. sanki sabah yüzünü yıkamadan sol frame'in halini hatırını soran insanlarsınız. o gün sol frame pek hoş değilse uyku mu tutmuyor? anlamadım ne iştir.
    çok problemse azıcık sıkarız dişimizi, sözlükte mis gibi eski ahit olur. yok dayanamıyor musun? sözlüğün estetiği mi bozuluyor?
    ya ekranın sol tarafına, boyuna olmak üzere geniş koli bandı yapıştır ya da yat uyu aq. uykunu al, sabah erken kalk, kahvaltı yap. ne bileyim duş al, osbir çek. yap bişiler. sol frame'e koyayım sana bişi olmasın.
hesabın var mı? giriş yap