• tavirlari, konusma tarzi, kazandigi mac akabinde verdigi roportajda ki agresifligiyle fatih terim e inanilmaz benzeyen futbolcu.
  • 5 eylül 2010 türkiye fransa maçı başlamadan kameralara cep telefonu ile yakalanan futbolcu. tabi ki bu şekilde yakalanması ilginç değil fakat kameranın kendisini görüntüleğini fark ettiği anda hayatında ilk defa kameraya yakalanmış insan sevincini yaşaması ilginçtir. hızını alamayıp yanlış görmediysem emre belözoğlu'nu da la bak bak kameradayız diye dürtmüştür.
  • beşiktaş'ın çorap düzeltme ve ayakkabı bağlama mevkiinde başarıyla görevini yerine getiren futbolcu.
  • ne yalan söyleyeyim, çıkıp sahanın her yerine patır patır sıçsa da kendisine olan sevgim bir nebze azalmaz. gayet öz dayıoğlum gibi seviyorum. olacak, o da olacak, yeniden olacak.
  • maçlarda en az 4 üncü hakem kadar adı duyulmakta. süper sahiden.
  • bu adam eskiden uefa'nın sitesine çıkıp, böyle şut atılır diye videolarda yer alırdı. şimdiki halinin videoları ise bu sefer böyle futbol oynanmaz diye gösterilir.
  • guti ye bakıp utanması gereken futbolcu...
  • 19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda gördüm ki, kendisinin emeklilik zamanı gelmiş de geçiyor... bence artık daha fazla tadını kaçırmasına gerek yok. ayakta duramıyor, komik kornerler kullanıyor, kaleye şutu yok, doğru dürüst adı geçmiyor.

bizimkini saklayıp, ispanya'dan çakma nihat mı gönderdiler ne yaptılar anlamadım ki? bir futbolcu yıllarca üst düzey seviyede futbol oynayıp, nasıl bu kadar değişebilir?! neyse... ispanya'ya gitmeden, bilmem kaç sene önceki hali iyiydi ama artık beşiktaş formasını giymesini istemiyorum. lütfen futbolu ya da en azından beşiktaş'ı bıraksın, yorumculuk yapmaya başlasın...
  • sahada yer aldığı sürece beşiktaş'ın en aksayan oyuncusudur kendisi. evet, malesef acı ama gerçek bu. nerde o eski nihat, nerde şimdiki nihat. he sadece bu yıl değil, geçen yıl da böyleydi bu adam.
  • uzun bir süredir nihat'ı izlemeyen ve futbolla pek de ilgili olmayan biri olarak diyebilirim ki; "ne olmuş sana nihat"...
hesabın var mı? giriş yap