• nba all-star 2010 ilk 2 gece itibariyle (3 sayı yarışması hariç) tüm zamanların en sönük geçen all-star organizasyonu olma adayı...
  • arkadaşımla smaç yarışmasını izledikten sonraki düşüncemiz: bunun için mi uykusuz kaldık? favori adamlar sıradan smaçlar yaptı. derozan kazanmayı hakketti fakat oylar nate robinson'a gitti pek bir şey yapmamasına rağmen. üçlük yarışması daha heyecanlı geçti.
  • muhtemelen en büyük starının dallas cowboys stadium olacağı organizasyon.
  • hiç bişeyiyle değil de becky hammon şutlarını sıralarken yönetmen yüzünden güzel yüzünü göremediğimiz, ama mis kokan saçlarıyla da tebessüm ettiren gece sonrasında gözler esas oğlana çevrildi... geçen yılki rezalet sonrasında en azından all star ruhuna uygun bir maç beklemekteyiz..

(bkz: 2009 nba all-star maçı)
    (bkz: all star ruhu)
    (bkz: olimpiyat ruhu)
  • doğu'nun kadrosunun nba 2k10de yaptığım kadroyla hemen hemen aynı olduğu maç olacak.ayrıca dünkü slam dunk rezaletini izleyen bu gözler,bu gece batı'nın zayıf pota altı yüzünden çok daha güzel smaçlara bakacağına inanıyorum.

doğu'da dwayne wade lebron garnett howard varken öeah.
  • muhtemelen son derece sıkıcı bir maç olacaktır. hala nasıl anlaşılmıyor anlayamıyorum. işin içine heyecan girmezse istenildiği kadar şov yapılsın herhangi bir sporu izlemenin hiçbir değeri yok. seyrettiğim en keyifli all star maçı, michael jordan'ın son all star'ıydı. o maç ciddi bir rekabete sahne olmuştu çünkü. amerikan rüyası denir ya, all star da onun gibi bir şey. uyanana dek keyifli zaman geçiriyorsun!
  • ailemizin doktoru mehmet ozun celebrity game de boy gosterdigi etkinlik...maci anlat arkadaslar soyadinin harbiden oz olup olmadigini tartisiyolardi bi ara...birisi cok sasirdi bu duruma ama anlamadim niye....
  • kelimenin tam anlamıyla dudak uçuklatıcı bir spor tesisinde gerçekleşecek olay. iki basketbol sahası büyüklüğünde ekran ne demek ulan...
  • maci canli canli salon'da izleyeceklerin sayisi 100 bini gececekmis efenim.
hesabın var mı? giriş yap