• "mirkelam'ı barındıran her eser güzeldir" tezini doğrular nitelikte bir eser.
    atiye ve mirkelam koro halinde "seve seve, seve seve" dedikçe kafamı oynatarak parmak şıklatmak istiyorum* .çok neşeli, eğlencelik ve isyankar şarkı.

"elinde bir tane gül olmaz mı beh!"
  • insanda avaz avaz eşlik etme hissini uyandıran güzel mirkelam parçası. baharın geldiği artık daha da belirgin.
  • güzel şarkıdır. mirkelam albüm çıkarsın ama, iskender paydaş aranjörlüğünü yapsın diye düşündürür. tıpkı eskisi gibi. büyüdük de 90'ları özler olduk be!
  • ayni adli sarkida mirkelam'in tam 2:21 de telaffuz ederekten sesiyle icimi erittigi kelime obegi.
  • aykut elmas için izlediğim hayal kırıklığı olan film. demek ki film çekmek instagram'a 1 dakikalık video çekmekle aynı değilmiş aykut efendi.

film tam bir vakit kaybı. sinemaların yayınlamaması şaşırtmadı.
  • kullanılış sıklığına bağlı olarak zeka derecesini ortaya koyan soru.
  • aykut elmas filmi olanı hayal kırıklığı...

aykut'un ve arkadaşlarının samimiyetini bildiğim için çok yerden yere vurmayacağım bir izleyici olarak.. vasat ve olmamış.. ilkokul müsameresi yazsak ancak bu kadar olurdu diyerek bitireceğim..
    senaryonun çok fazla değişikliğe maruz kaldığını söylemişler. kesinlikle belli oluyor. çünkü bu kadar kötü bir işi aykut'dan beklemem açıkçası..

aslında bir bakıma, ilk sinema işlerinin böyle kötü sonuçlanması bir bakıma güzel. bence iyi deneyim kazanmışlardır..
    belki bir ekibe dahil olup, hem senaryo hem oyunculuk anlamında sinemada kendilerini geliştirip, kendi filmlerini çekmeyi öyle deneyebilirler..
    başarabilirler ben inanıyorum.
  • mirkelam'ı özlediğimizi hissettiren iskender paydaş çalışması.. bu adamın eğlenceli şarkıları her daim dinlenir.. atiye çok iyi gitmiş.. dinleyip zevklenmemek elde değil.. gerçekten çok başarılı..
  • nasssılll yani, şeklinde söyle söyle doyulmayan, eğlenceli, hoppidik bir şarkı. hafif isyankar gördüm seni kamil.
  • şarkıya mirkelam girer girmez kendi havasını katıyor, niye türkiye'nin en iyilerinden olduğunu gösteriyor. atiyenin sesi de iyi gitmiş, baya enerjik bir şarkı olmuş. tekrar tekrar dinlemelik. http://www.youtube.com/watch?v=c5kb2jntd20
hesabın var mı? giriş yap