• herkesin köşe bucak kaçtığı, ancak fakültede "öğreten öğretim üyesi" dediklerinin en başında gelen kişi. yakın kaynaklardan alınan bir bilgiye göre yumurtayı sevmeyen biri.
  • gazi üniversitesi merkez kütüphanesinden aldığım virginia woolf'un orlando kitabının iç kapağında, bu kitabı kütüphaneye bağışladığına dair bir notu da görünce daha fazla dayanamadım. öncelikle:

(bkz: mutlu binarklarda çocuklar kadar şendik)

oh ya.

sonralıkla: kitap için teşekkürler hocam.
  • sözlüğü de dahil eden enfes bir "toll" araştırmasını ekibiyle birlikte yürüten hocaların hocası.
    1999 yılında ilef'ten doktora derecesini almıştır.
    iki lisans mezunundur.
    1. lisans: ilef / radyo sinema ve televizyon (1989)
    2. lisans: sinoloji (çin dili ve edebiyatı) dtcf (2004)

ayrıca iyi derecede japonca bilir. tez çalışmasını japonya'da yürütmüştür.
  • giyabinda bahsederken ogrencilerin "cadi" dedigi ama tanisinca kesinlikle harika bir ogretmen oldugu anlasilan kisi. konusu iletisim oldugu icin dunyada insanlarin konusmaya deger buldugu her konuya bir nebze el atmis gorunuyor ayrica. merakli ve arastirmaci oldugu ise gozlerinden belli.. kisa zaman once sag bas parmagini kirmis, tarih itibariyle hala alcidadir sag eli.

bununla birlikte katildigim tek dersini, sinifta degil de ankara medeniyetler muzesinde yapmistir.
  • artik baskent universitesi'nde oldugunu duydum kendilerinin.
    yine duydum ki; eski ogrencileri yoklugunu hissediyorlarmis, ozluyorlarmis.
  • ödevlerin efendisi.
  • "yeni medya" denilince akla ilk gelen isimlerden olan mutlu hoca, gördüğüm en üretken, en çalışkan ve en doğru akademisyenlerdendir.
    şu sıralar yeni bir kongre hazırlığı içerisinde:
    http://yenimedya.org.tr/
  • hacettepe üniversitesi iletişim fakültesi rts bölümüne transfer olmuş canım hocam. gittiği her yerde üretkenliği çalışkanlığı, etik değerleri ile ses getirecektir. yeni medya, nefret söylemi ve dijital gözetim çalışmaları ile yeni yuvasına kavuşmuş. adı gibi mutlu olsun.
  • hacettepe üniversitesi'nin yeni atama yükseltme yönetmeliğine göre, bölümünüze bir önce atanan profesörden daha fazla akademik puana sahipseniz atanabiliyorsunuz.
    korkarım iletişim fakültesine senelerce yeni profesör atanmamasına sebep olacak kişidir mutlu hoca.
    ondan daha fazla yayın yapan, üreten bir hoca tanımıyorum ki...
    üç profesör adayının kurbana girer gibi puanlarını toplayarak belki şartları tutturma şansı olur.
  • başkent üniversitesi'ne gelmeden önce gazi iletişim'de görev yapmış, sinema ve televizyon olayının dalağını yarmış şeker insan. bakmayın şeker dediğime dersine giren öğrencileri 8.5 şiddetinde sallar, enkaza çevirir. öğrencilerinin de kendisi gibi süper ötesi çalışmasını ister.

eğer hiroshima mon amour filmini izlememişseniz dersinden biraz zor geçersiniz.
hesabın var mı? giriş yap