• 6 maddede kesin sonuca götüren yöntemler bütünüdür:

1.

insanların acılarından, kederlerinden zevk alın. başarılarına üzülün, kıskanın. ve asla ama asla; bu duygularınızı yüzlerine söyleyecek cesareti göstermeyin!

yılan, sürünebildiği için yılandır!

2.

ne yaparsanız yapın; kendi hesabınıza yapın. en önemli konularda bile, kendi küçük çıkarlarınızı gözetin.

dünya yanarken; yedek yangın tüpünüzü iyice saklayın..

yeni bir dünya kurulur, sizin ona ihtiyacınız olur.

3.

yaşamınızı komplekslerinizin eline bırakın. bu orospu çocukluğuna giden en kestirme yoldur. unutmayın; kimse sizden iyi, akıllı, zeki, güzel, yakışıklı, iş bitirici, iş bilir, karizmatik, pratik olamaz.

olur gibi duruyorlarsa bütün çiğliğinizle üstlerine yüklenin! bu şehrin iki mükemmel insana ihtiyacı yok!

siz ona yetersiniz.

4.

her insanın zayıf tarafları vardır; her insanın gedikleri, sökükleri vardır. onları bulmakta uzmanlaşın. olabildiğiniz kadar dost gibi görünerek o söküklere parmağınızı sokun, eşeleyin ve delikleri büyütebildiğiniz kadar büyütün.

işte onun fiyatını yarıya düşürdünüz!

şimdi istediğiniz gibi alır, oynayabilir sıkılınca çöpe atabilirsiniz.

unutmayın; o ezik zavallı sizin için yaşıyor!

5.

samimiyetten uzak durun! samimiyet bulaşıcı bir kanser türüdür! geçmişinizden gelen bir atavizmle bazen içinizden samimi olmak gelebilir. sakın ha! bu oyuna kanmayın.

samimiyet sıradan insanın işidir, siz özelsiniz. samimi olma isteği artarsa doğru evinize gidin ve ağlayın. nasıl olsa bunun acısını başkalarından misli misli çıkaracaksınız.

sizin bir göz yaşınız diğerlerinin bir aylık çilesine bedeldir. içiniz rahat olsun..

6.

kendinizden üçüncü tekil şahıs olarak, mümkünse isim ve soyadınızı birlikte kullanarak söz edin. onlara aşık değil misiniz?

gösterin öyleyse..

yeni başlayanlar için not: 42 çeşit orospu vardır; en tehlikesizi para karşılığı seks yapandır. annelerinizi sevin.

( menşe: her şeyi annenizden beklemeyin; günde yalnızca 1 saat ayırarak siz de orospu çocuğu olabilirsiniz! )
  • kultur bakanligi tarafindan 84 degisik ulkede, 296 etnik grup uzerinde, 3 yili askin bir sure boyunca yapilan arastirmalar sonucunda elde edilen bilgiler isiginda hazirlanmis 3 ciltlik bir kultur eseridir. kitaptaki tavsiyelere uyuldugu takdirde dunyanin her yerinde orospu cocugu sifati kazanilabilmektedir.
    kitapta her embesilin anlayabilecegi basitlikte bir dil kullanilmis ve anlatim yasanmis orneklerle zenginlestirilmistir. ornek:
    (sayfa 37) otoyollarda bulunan emniyet seritlerine ekspres yol muamelesi yapin. sikisik trafikte yanindan su gibi akip gittiginiz salaklar, zekanız karsisinda kiskanclik krizine girecek ve arkanizdan yurekten ve diyaframdan gelen bir sesle orospu cocugu diye bagiracaklardir. dilerseniz yanindan gectiginiz araclarin suruculerine siritarak ve muhtelif el, kol hareketleri yaparak isinizi garantiliyebilirsiniz. arkanizdan gelecek ve sizden israrla yol isteyecek olan ambulans, itfaiye gibi araclara yol vermemeniz diger suruculerin gozunde degerinizi kat kat arttiracaktir. 1985 yilinda amerika birlesik devletleri'nin oregon eyaleti, everett sehrinde yasayan richard dickhead isimli sahis surekli olarak uyguladigi bu yontemle hakli bir une kavusmus ve dogdugu kasabanin girisine heykeli dikilmistir.
  • türkiye'de yaşayıp herhangi bir fikir sahibi olun, herhangi bir görüşe yakın olun, herhangi bir partiye üye olun, herhangi bir takım taraftarı olun, herhangi bir müzik türünü beğenin, herhangi bir dil öğrenin, herhangi bir coğrafyada doğmuş olun, herhangi bir sitede ya da yayın kuruluşunda yazılar yazın. muhakkak birileri sizi orospu çocuğu ilan edecektir.

insan insana saygı göstermediği için bu memlekette orospu çocuğu ilan edilmek çok basit. sadece güzel bir gol attığı için "orospu çocuğu ne gol attı yaa" diye övülen(evet övülen) futbolcular bile var. daha neyi tartışıyoruz?
  • mesela durduk yere futbol sahasına sidik dolu pet şişe atmak bu yollardan biridir.
  • en has orospu çocuğu genellikle farklı coğrafyaları gezmiş, görmüş kendine buralardan birşeyler katabilmiş, kendine uyarlamış orospu çocuğudur.efendim?
    mesela benim tanıdığım bir orospu çocuğu türkiyede 6 üniversite gezmiştir ve en son benim üniversitemde ders vermeye başlamıştır.
    şöyle ki bu o.ç nun sınavına girilmez ve odasının kapısı çalınır;

-hocam ben bugün sınava giremedim telafi sınavı ne zaman onu soracaktım?
    -raporun var mı?
    -hocam rapor alamadım zaten bu saatte alamam artık. sınav 15 kişi giriyormuş beni de alsanız olmaz mı?
    -olmaz yarucum.bu düpedüz kanunsuzluk olur...
    -hocam noooluuuuuur!
    -olmaz canım

neyse sen zaten sıçtık dersin, o dersi gözden çıkartırsın.çünkü zaten zor bir derstir ve zaten finalde 100 alsan da geçirmez bu esaslı o.ç..ertsi gün yolda tesadüfen karşılaşırsın;

-lan sdk neden girmedin lan sınava?
    -eee hocam siz raporsuz olmaz demediniz mi?
    -şakka lan oğluuuuum! şaka yapmıştım beeeeen!
    -....

mükemmel bir orospu çocuğu...gerçek bir sentez.
  • her isin basi niyettir. niyet ettim en kralindan o.c. olmaya dediginiz an yuzde ellisi bitmistir olayin.
  • vaktinde işlerini bitirdiği için kıl olduğun personelini sırf akşam saati gereksiz yere mesaiye tutmak için bütün gün ona yapacak birşey olmadığını söyleyerek hiçbir iş yaptırmamak ve sonra son dakika aklına gelmiş gibi büyük bir rahatlıkla 48 saatlik işi "yarına" diyerek önüne koymak. evet personel benim. hayır sakin olamıyorum.
  • sen beni bıraksan da ben seni asla bırakmayacağım deyin. bir kaç yıl sonra mükemmel olduğunuzu göreceksiniz. başarılar! *
  • bizi 7.2 yıkmadı t.c'nin ne haddine pankartı açmaktır, en etkilisidir.
hesabın var mı? giriş yap