• teknik aksaklıklardan dolayı internet baglantsı kopmustur evde ve bu da yayını tehlikeye sokmustur ama haşin dj iniz franz ferdinand yayın yapmak için bir mekan aramaktadır. bu kadar yorulduktan sonra sevgili dinleyicilerim beni yalnız bırakmaz diye ümit ediyorum

not : bu entryi internet cafeden girdim kapanmak uzere zaten
  • yarın iki adet finalim oldugundan bu gece yapamadıgım programdır. hani bir iki tane ders gecmiş olsam bu dersler feda olsun halkıma derdim ama su ana kadar butun derslerden kaldım *. simdi aklıma geldi haber vermek.bana mesaj atıp programa ilgi gosteren yazarlara tesekkur ederim,haftaya telafi edecegiz inşallah.

meali : sourberry daha yeni düzeldi bir kez daha bozmayalım basımıza kalmasın : ))

ailenizin diceyi franz el ferdinando...
  • sourberry göçtügü icin yayını kesılen programdır.kısmet : (((

78 dinleyicinin ortak görüşü : siteyi çökerttin aq.
  • müzik anlayışımı tir tir titreten, yayın anlayışımı baştan aşağıya değiştiren yayın. bu şarkılar halka ulaşmalı arkadaşım...
  • dj'i seker, yaptigi is caba gerektiriyor, arastiriyor, buluyor, dinletiyor.. maksat eglenmek zaten, gayet de guzel basariyor bunu.

masallah.
  • franz ferdinand'in dinleyenleri rahat birakmadigi program. dinleyenlerin dogus'un anisina takla atmasi, rober hatemo'nun anisina da kirmizi takim elbiseler giyip dans etmesi bekleniyor.
  • insanı kendisine öylesine bağlayan bir program ki bu, biraz önce arkadaşımla telefonda konuşurken "ben moleküler transportasyon dinleyeceğim lan kapat telefonu" diye bağırmamak için zor tuttum kendimi. sonunda artık nasıl bir gayretle dilemişsem bunu kızın telefonunun şarjı bitti. bu olay sırasında franz ferdinand ismail türüt'ün erzurum'da kar yağsa rize'de üşüyorum adlı eserini çalmaktaydı.
  • çılgın sedat ve cep telefonu muhabbetiyle gülmekten karnıma ağrılar sokan programdır.
    franz ferdinand'a sonsuz teşekkürler!
  • insani psikolojik teste tabi tutan bir sourberry programi. evet evet suan resmen icimde firtinalar esiyor. nasil bir psikolojiye burunecegimi bilemedim. tavernadan girdi burhan cacandan cikti en sonunda hakki bulut ile son bombayi patlatti.

not: bu entryi yazarken de cikita muz u caldi, kendisini buradan tebrik ediyorum, muhte$em.
  • çocukluğumun efsanesi ananı yiyolar'ın çalmasıyla yeni yılda ilk kez yüzümün gülmesini sağlayan sapıtmış program. (bkz: anoni niyolay)
hesabın var mı? giriş yap