• hahah burada bölümü olan camdan kardeşimin hastasıyım. yalnız bu hafta iş falan istedi. çalıştırıcaksın dedi. ulan senin taşşağını yesinler. bırak bu çalışırım kazanırım ağızlarını. bu memlekete bi sen mi dert olacaksın la. seni de çalıştırmadan para versinler. bu memlekette üzerler seni, kırarlar. para sıkıntını halletsinler, kafan rahat olsun, fikirli bişiler yap kanka. kim tutar seni. bak aq konuşurken laptop'ın ekranına da bak. kasma hepsini ezberlicem diye. insansın aq unutacaksın tabii ki.

fiziksel sıkıntılı insanları yormanın gereği yok. bence bunu bi düşün. fikir satın. yazın çizin. soyut alemin kralları olun.
  • bu gece program çok kalabalık, iğne atsan yere değmez.
  • bayadır dünya kupası ve ömer üründül' den doğan bir medya tartışması yapılmaktadır. barış kuyucu süper muhabbet ediyor.
  • programın konuklarından birinin mütemadiyen tssssssss şeklinde gülmesi dikkatimi çekip dağıtmaktadır.
  • adanalı denen dünyanın en saçma dizisinin iki oyuncusu ile cinnet dakikalarına hoş geldiniz bölümü var şu an. onlar işin komedi tarafıymış da, bik bik bik. vah vah canlarım fena kandırmışlar sizi. neyse ki komedi nedir, ne değildir aklımız eriyor.
  • birazdan eksi sozluk, sansure sansur, bobiler, netdas ve korsan parti sansuru konusacak. tesekkurler medya krali.
  • yandaki süslü bayanlar ben kedimle uyurum ben de köpeğime sarılarak uyurum tarzı cümleler kurarken arada bir yiğidin sesi duyuldu:

- ben balıkları alıştıramadım daha...

çok kallavi adam bu hayko cepkin.
  • sweet home alabama eşliğinde reklama gidiş güzeldi. reklamlardan sonra internet sansürü hakkında konuşulacak...
  • nedense bugün izlemeyi bırakamadığım programdır. şu konu bitsin de gideyim işime bakayım diyorum iki saattir ama gidemiyorum. en sonunda internette sansür konusuna geçince pes ettim artık. ssg de arz-ı endam etmiş durumda programa.

edit:
    zamanın ötesi, ilginç.
  • cam adam'ın ikide bir lanlı, ulanlı konuşması biraz abartı olmuş ve göze batmış, kulak tırmalamıştır. biz cam adamı zorlamadan, doğal haliyle, aklına estiği gibi konuşurken sevdik. böyle zorlamalar gereksiz.
hesabın var mı? giriş yap