• - oray başkan, "köşe yazarı olmak için çok zorluklarla, sıkıntılarla mücadele mücadele ettim" dedi ya bu programda beni artık vurun ulan! sanırsın ömrünü zindanlarda geçirdi... paris'teki otelde mi çektin sıkıntını orayım... anlat da bilek... en çok açık büfede kızartmayı fazla kaçırmışındır da eyşimiştir miden...
  • okan bayülgen'in arka sokaklar dizisini üstü kapalı da olsa çok güzel özetlediği program olmuştur:

-alın bunları. alın bunları. alın bunları.
  • bahsi geçen yeşil aşkı programının tanıtımında kullanılan şarkı: alexi murdoch - breathe
    https://www.youtube.com/watch?v=wcezoopg1zq
    (bkz: okan burayı okuyorsan)
  • türk televizyon tarihinde süper/adam gibi/seri/doğru/estetik bir tercüman kullanmış ilk televizyon programıdır kesinlikle. helal olsun.

gelgelelim, anladık kardeşim, disko kralı gece yarısından sonra başlıyor da, üç gün üstüste program yapıp hepsini bu kadar geç vakitte yapmasın bu adam yahu, işe gidiyoruz sabaha, günahtır.

hem şahsen çok rahatsız olmasam da üç programın konseptlerinin birbirine çok karıştığını düşünüyorum. biraz daha net çizgilerle ayrılması gerekir gibi geliyor. hangisinden ne umacağımı biraz daha bilerek izlesem daha bi hoşuma gidecek sanki.

adam fawer gelmeden hırkayı çıkartıp ceketi giymek, türkiyede "benim" diyen adamın bilmeyeceği ve yapmayı aklına bile getirmeyeceği zariflikte bir davranıştır. elini öperim şahsen.
  • ben, ssg, ebru baranseli(sansüre sansür), erdem dilbaz(netdaş), ozan tüzün(bobiler) ve ismail hakkı polat(korsan partisi)'ın katıldığı 18-19 temmuz tarihli medya kralı'nı buradan seyredebilirsiniz:

1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14

6'dan sonrası için linger'a teşekkürler.
  • bu gece programa konuk olan rüyanız hayrolsun programı sunucusu deniz hanım, programa telefonla bağlanan bir izleyicinin rüyasını yorumlamış, akabinde hakkı devrimin yorumu stüdyoyu kırmış geçirmiştir. söz konusu diyolog:

rüyanız hayrolsun teyze: rüyanız çok güzel, rüyada başbakan görmek çok iyi şeylerin olacağına, yükseleceğinize dalalettir.
    hakkı devrim: o başbakanına göre değişmez mi?
  • yandaki süslü bayanlar ben kedimle uyurum ben de köpeğime sarılarak uyurum tarzı cümleler kurarken arada bir yiğidin sesi duyuldu:

- ben balıkları alıştıramadım daha...

çok kallavi adam bu hayko cepkin.
  • -yarın öbür gün seks bittiğinde ne bok yiyeceğinizi sanıyosunuz?

bravo fikret hakan.
  • ne güzel laflar etti sayın bayülgen bu gece:

"her gece kraliyet ailesinden birini seyrediyorsanız gençler, sizde bir sorun var. televizyon başından kalkın. hayat sokakta!"
  • yıllardır izlediğim talk show'lar içerisinde ilk defa yabancı konuğun yanına adam gibi tercüme yapan bir çevirmen koyarak gözlerimi yaşartmıştır.

edit: kalinka'nın bilgilendirmesi ile (ve söyleşi sonundaki konuşmadan da) anlaşılmıştır ki, çevirmen hanım yazarın özel çevirmeni ya da yayınevi ile alakalı biri. türk televizyonculuğu ile ilgili umutlarımız başka bahara ertelenmiştir.
hesabın var mı? giriş yap