• caner cindoruk'un aklı serminde kaldı heralde ne dense boş boş bakıyor...
  • sanıyorum yayına şu an kibariye'nin annesi bağlandı. o nasıl bir ses öyle.

-caner caner yarın sete gel.

özgü namal'mış.
  • caner cindoruk bu programa çıkmadan önce ne aldıysa aynısından istiyorum. böylesine boş gözlerle bakasım var hayata.
  • caner cindoruk kamera karşısında mala bağlayan adam a dönüşmüştür.
  • nihat doğan'ı bi elli sene sonra anlayabileceğimizi müjdelemiş porogramdır.

"ironi de bi yere kadardır..." cümlesinden sonra koptum ben.
  • insanların nasıl olup da kendileriyle xaşak geçilmesine izin verdiklerini anlayamadığım program. ya ben sandığımdan zekiyim, geri kalan herkes beyin özürlü ya da kendileriyle dalga geçilmesine izin veriyorlarmış gibi yapıp asıl onlar karşısındakilerle dalga geçiyorlar. lütfen ikincisi olsun...
  • okan'ın sempatikliğin tavanına vurduğu programdır. nihat doğan ne zaman bu programa çıksa, her türlü işimi gücümü bırakıp geçiyorum ekran karşısına. bu adamla kafa bulyorken, aynı anda onu önemsiyormuş tavırlarıyla engelliyor sanırım programı terketmesini.
  • an itibariyle nihat doğan'ın network'deki howard beale'in "medya gerçek değil, siz gerçeksiniz" vaazını verdiği programdır.

not: ayrıca zeitgeist'in girişinde de bulunan vaazdır.
  • an itibariyle, programda nihat doğan sözlüğe selam çakmıştır..
  • "sözlük tayfası kendileri iki tane üniversite okumuş diye sanki....edebiyatta fizikte matematikte dünyaya ne verdiniz ne kazandırdınız?..... ilim bir başkasına zulmetme olayı değildir ilim insana zulmetme hakkı vermez... ilim dünyasından talep ettim - dediler ilim sondadır önce edep..." nihat doğan tarafından verilen beyanatın yer aldığı programdır.

edit: o konuşurken ben yazıyordum. çok mühim şeyler bunlar. yanlış yazdıysam kendisinden özür dilerim.
    (bkz: puhaha)
hesabın var mı? giriş yap