• bizim 2. lig maclarina gelseler dunya harbi cikarticaklarinin gostergesidir.
  • ilgili fotoğrafta görünen en tehlikeli ve bir milletin kökünü kazıyacak silah, en solda duran solingen marka meyve bıçağıdır. meyve deyip geçmeyin lütfen, adamı napar biliyo musunuz? şeytan kulağına kurşun!
  • tornavidayi gorunce ulkeyi sokup baska bir yere monte etmelerinden korkmus olabilirler, bence yerinde bir mudahale olmus.
  • fotoğrafını görünce (şu an saat 01:09) gerçekten üç buçuk atmaya başladığım mühimmat. bi babamın takım çantasına baktım, bi de anamın mutfaktaki züccaciyesine. gerçekten bunca yıl nasıl hayatta kalabilmişim hayret ettim. evde resmen katillerle yaşıyorum yeaaa...
  • içerdiği bir masat, üç meyve bıçağı, 10 adet mutfak bıçağı ve bir tane yıldız tornavida ile ortadoğuyu yerle bir edecek kapasitede bir cephanelik. gerçi benim evde de o cephaneliğin dörtte üçü var (rambo bıçağım yok), fazladan iki düz bir yıldız tornavidam da var. gidip israile saldırasım geldi.
  • bu cephanelik hakkında yazılan öyle yorumlar var ki, bu kadarı olmaz deyip ss aldım. adamlar resmen israil askerini savunmuşlar. bak ben matematiği hiç sevmem ama sana işlem yapıcam amına kodumun evladı;

bıçak sayısı: 25

bu bıçakların türlere göre ayırdım ibne iyi oku:

meyve bıçağı (meyve kesiyor yani o amaçla üretilmiş): 3

ekmek bıçağı (ekmek kesmek için üretilmiş): 4

et bıçağı (et ve kalın/esnek besinleri kesmek için üretilmiş): 6

ustura (tıraş olmak için üretilmiş): 1

çakı (kişisel kesim ve delim işleri için üretilmiş yani silah değeri taşıyabilen tek bıçak): 10

geniş ağızlı gösterişli kama (bir statü semabolüdür adam falan öldürülmez çok kullanışsızdır bu amaçla üretilir): 1

yani senin burada silah olarak gösterebileceğin şey sayısı gene dönüyor toplanıyor 25 oluyor. gerisi ile adam falan öldürülmez. sen 16 kişi öldürüp, 60 kişi yaralıyorsun. 76 kişiye mermi sıkıyorsun. bitmiştir, sen orospu çocuğu olduğunu bu şekilde deklare etmişsindir. azıcık matematik bile sizin sikik savunmalarınıza cevap veriyor. israil askeri hadi orada heyecanlandı, eğitimin de ona verdiği ibnelikle, canileşti, amacını-niyetini belli etti. adamın psikolojisine verelim*. peki sen amına kodumun yalakası? sen nasıl oturduğun koltuktan bu ibneliği haklı gösterecek kelimeleri yazdın? sen de mi birden heyecanlandın? lan dışarıdan nasıl göründüğünü bir bilsen bir daha klavyeye yaklaşmazsın cani herif.
  • bizim mutfağa farklı bir gözle bakacak kadar ikna edici zira bu hesaba göre yarım saat sonra bir swat takımı "go go go" naralarıyla buzdolabının yanındaki pencereden eve dalabilir. en muhteşem silahım yatağan ekmek bıçağımla bekliyor olacağım hepsini. elimdeki bu bebekle büyük bir sürprizim var onlara.
  • 31 mayıs 2010 gazze'ye yardım konvoyu saldırısı'na hedef olan mavi marmara isimli gemiden çıkan akıllara zarar mühimmat yığınıdır. israil gibi elinde başta nükleerler olmak üzere yığınlarca silah ve savaş aracı olan bir terör örgütünü yerle bir etmeye yetecek sayıdaki o cephanelik için buyurunuz:

http://idfspokesperson.files.wordpress.com/…ara.jpg
  • en soldaki meyve bıçaklarıyla sağ alttaki tornavidanın aynılarını bizim evde de bulabileceğiniz mühimmat. buradan yetkililere sesleniyorum, biz de evcenek bir saldırı düşüncesi içerisindeyiz, dikkat edin.

edit: oha lan ortadaki devasa silahlardan da var. lan nasıl bir evde yaşıyorum ben. ccc korkuyoruz reis ccc
  • en tehlikelisi envai çeşit kesici aletin üstüne serildiği yeşil bayraktır. üstünde ne yazıp yazmadığına bakılsın. israil çok büyük bir tehlikeden kendini kurtardı. çarpar lan o adamı.
hesabın var mı? giriş yap