• güzel bacaklı sevimli suratlı 7 oktav sesli piyano gibi bi hatun

edit: yıllar sonra* anladım ki aslında bacakları çarpık, maymun suratlı, bet sesli bişeymiş. ayrıca ne piyanosu; darbuka darbuka
  • amerika birleşik devletlerinin sibel can'ı.
  • guzel uzun bacaklara sahip vah$i yaratik
  • "afrika'daki insanlara özeniyorum. onlar gibi ince olmak isterdim" diyen dangalak. haberi yok galiba, millet orda zevkinden zayıf değil, yemek bulamıyorlar, açlar be aç...
  • tam bir topuklu ayakkabı delisi olduğu bilinmektedir. central park manzaralı evinde topuklularla kondisyon bisikletine bindiğini, mtv sayesinde öğrenmiştim. aferin bana.
  • precious filminde, güzellik evhamından tamamen uzak görünen, filmde az yer almasına rağmen ve hatta az konuşmasına rağmen, sadece gözleri ile bilmem kaç senelik profesonelleri gölgede bırakacak oyunculuk sergilemiş şark...yok yav direkt oyuncu!
  • 19. 1 numarasını all i want for christmas is you ile elde etmiş diva. aynı zamanda 90'larda, 2000'lerde ve 2010'larda 1 numara single'a sahip oldu. 1 tane daha liste başı şarkı çıkarırsa eğer beatles'ın rekorunu egale etmiş olacak. bu gazla reisimin davar gibi abanmasını, herkese yanlamasını bekliyorum asgfgsjhgfhhdgfh. ben olsam öyle yapardım çünkü. bunu da yaparsa eğer kırılması neredeyse imkansız bir rekora imza atacak.
  • güzel ve zengin bi hatun..
    bi aralar sony music in patronuyla evliydi..
    herhalde adamcagizda dayanamadi son hallerine..
    aslinda bole biriryle tartisirken ciglik attigini dusunsenize...
    yazik.. yazik..
  • liste başarılarını konuşmanın tabii ki hiçbir sakıncası olmadığı diva.

mesele, bunun nasıl yapıldığı. mariah, madonna, janet gibi kadınlardan rihanna, katy perry başarıları beklemek saçmadır, söylediğimiz budur. çünkü amerikan listeleri, avrupa listelerinin aksine çok daha cinsiyetçi, acımasız ve gençlik odaklı listelerdir. 35 yaşını aştığınız anda hele de kadınsanız ana akım radyolardan dışlanırsınız, oldies kategorisine alınırsınız. hele de müziğiniz r&b, hip-hop, country gibi saf amerikan tarzı müzikler değilse. dans-elektronik müzik söz konusu ise ancak music ya believe gibi, radyoların karşı koyamayacağı yakalayıcılıkta işlerle gelmeniz gerekir ki bu da çok ender olan bir şeydir. ya da genç isimlerle takılıp maskara olmayı göze alacak, veya hung up ve on the floor'daki gibi bilindik klâsik melodilerden sample'lar alacaksınız. mariah bir r&b şarkıcısı olmasına karşın onun için de geçerli bu durumlar.

bu durumda da, liste başarıları bakımından genç meslektaşlarına oranla daha doygun olması beklenen bu isimlerin yaptıkları işin kalitesi daha önemlidir, öyle olmalıdır. katy perry'nin borçlu olduğu bir kemik kitlesi yok. mariah'nın ise var. hayranları olarak da çoğumuzun beklediği, give me all your luvin' gibi rezil rüsvâ çöp işlerle geleceğine insanda dinleme isteği uyandıran, kaliteli şarkılarla geri dönmesidir. ha bir de bu şarkılar ve albümler çok satarsa ona da hayır demeyiz elbet. =-)

bu bağlamda evet, 40 yaş üstü kadınlar için billboard hot 100 riskli bir bölgedir ve bu kadınların 10-15 numaralara yükselmeleri bile inanılmaz bir başarıdır. "1 numara olamadı :/" demek, zâten boş beklentilere girmek demektir. artık 2000'lerin başında değiliz, billboard koşullarını her sene daha da sıkılaştırıyor.
  • yapımcı olup onlarca kişiye şarkı yapmış/yapmakta olan insanlarla karşılaştırılması komik olan şarkıcı. zirâ kendisinin mesleği yapımcılık değildir, yalnızca kendi şarkılarının yapımcılığını yapmaktadır. bu alanda da kendisini geçen biri henüz yoktur, yakın gelecekte olacak gibi de görünmemektedir. senede hiç yapmıyorsa 25-30 şarkı yapan adam, 3-4 senede bir 15-16 şarkı yapan kadını 15 senede geçsin bir zahmet.

kendisini "fenerbahçe, ziraat bankası'ndan daha başarılı. :/ birer birer aliyiler elinden kâr katsayılarını."dan farkı olmayan saçma karşılaştırmalara sokmaya çalışan insanlar bir bitemediler ha.
hesabın var mı? giriş yap