• muhteşem hatun. jedi. kedisever. vejetaryen. idealist. müzik gurusu. politik. sözünü sakınmayan. içli. duygusal. sevgi dolu. güçlü. azimli....

kendisi hakkında sıralanacak sıfatların bitmek bilmediği insan. iyi ki doğmuş, iyi ki girmiş hayatıma.

master.
  • kendisi her ne kadar inanmasada çok güzel, çok seksi kadın.
  • ilk duran duran konserimi birlikte izleme mutluluguna eristigim, akilli, icten, neseli bir insan. sozlukten kazanilmis en yeni badi. kendisi gibi super arkadas grubuyla adeta mesai yaptik dun. gun icinde bol bol gulduk, fotolar cektik, gece pek cok john taylor kesismeleri yasadik. oldu bunlar, hem de ilk bulusmamizda!
  • canım sıkıldı mı doğum gününü kutladığım insandır. şöyle diyorum daha sık buluşsak da eğlencenin de dertleşmenin de dibine vursak...
  • kendisiyle placebo'nun peşinde stalker olmak istediğim hanfendi.
  • komunike goboleke badi.
  • geç oldu bunu yazmak ama tanıştığım en ilginç, en model alınası insandır kendileri.. harbiden yaşar hayatı çünkü, bravo demek lazım az bile..

federal bureau of imagination ile spike konusunda hayranlığın dozunu kaçırmışlardır... aralarına girmeye görün, yolunmuş tavuğa dönüyosunuz. yane aslında kendisi paylaşımcıdır da ötekisi ı-ıhh *.. ama buffster konusunda benden bile kanlı hayalleri olabiliyo bazen, takdir ediyorum, seviyorum kendilerini..

şimdi bi de star wars ekolüne yapıştım kronolojisi sayesinde.. q&a manyağı yapıcam onu, haberi yok daha zavallım.. saolsun , varolsun, başımızdan eksik olmasın, hep böle kalsın ... ha bi de james * 'ten bi parça getirsin bana lütfen, lütfeaaannnn...
  • her seyin en seyine layik badimdir kim ne derse desin badisimdir.
  • sansli oldugu kadar, beni de kendisiyle birlikte sanli kilan insan. hayatimda gordugum en rahat ve puruzsuz planlama-programlama ile istanbul'dan kalkip yanibasima londra'ya gelip bir koc kadini olan beni ihya etmis, 2006 uk turnesinin iki leziz konserini** birlikte izleme keyfini bana yasatmis olan tanidigim en buyuk placebo fani. en surtunmesiz ortama sahip genc ve dinc ruhlu cilgin insan, sahane yol arkadasi.

tren yolculugu, donma tehlikesi icinde sirada bekledigimiz o gecmek bilmez saatler, yagmur, kar ve ruzgar, yeni insanlar, forumlardan insanlari tanimalar, ayakustu placebo tartismalari, bozuk semsiye, cis molalari, en hasin itisme-kakisma-sikismalardan siyrilabilmek, iki nefes oksijen icin cirpinmak gibi olumcul sendromlarla izdihamdan sag cikmak, o konserin ilk anindan son anina kadar alinan o essiz keyif sonrasi 'degdi be!' demek, gece otobus servisinin yoksunluguna, ve gece trenlerinin fahis fiyatina sovup saymalar, gecenin bir korunde havaalani otobusleri ile londra'ya geri donmek, bir gun icinde diger konser icin yenilenmek, placebo'yu londra'da izlemenin heyecanini yasamak, finsbury park denilen cehennem uzakligindaki koruluga ulasmak, pub'da bill lloyd'un yanibasinda bira icmek,acilan kapilardan sahne onune son surat kosmak, konserde acilan cantayi toplamak, 7000 kisi icinden dakikada 2 kisinin bayildigini gorup paniklememeye calismak, son sarkida alison mossheart suprizini tamgaz alkislamak, cikista helena berg'i iki adim onde gormek, takip etmek, bastan asagi suzmek, kendisine guzel temenniler iletmek, menejer dimitri tikovive sevgilisi ile yanyana ayakta dikilmek, backstage civarlarinda cirit atmak, finsbury park boyunca, ilerlemeyen trafigin yaninda kaldirimda yurumek,.. orgazm sigarasi yakmak..."bir sen, bir ben, bir de placebo" seklinde tezahur eden o sahane iki gun icin kocaman sarilip tesekkur etmek...
  • super ev sahibesi. ve kendisinden daha bir konuksever, tatli mi tatli, tonton mu tonton bir annenin essek kadar olmus, ama odasi oyuncaklardan gecilmeyen kizi. gerci ben merak ediyorum bu kadincagizin gercekte neler cektigini... zira kendisi, groupie olmak icin can atan, dunyada olup bitenden gecmis, yildizlarin savasini kafaya takmis, eve erkek degil, ciftleri atan -bilhassa turist olanlari- ve bunlara gece boyunca raki icirtip, porselen dolu salonda masanin etrafinda halay cektiren, sabahlari işine gücüne bir adet erekte olmus dunyanin en guzel erkegi icerikli hapli ilacli bir video klip izlemeden gidemeyen bir varlikla yasamaktadir. hatta o varligi bizzat kendisi dogurmustur. kendisine allahtan sabir diliyor, araliktaki londra konser turnesine bekliyorum.

(bkz: anani al da gel)
hesabın var mı? giriş yap