• 6. sezon 3. bölüm altyazısı hazır:
    indivx
  • -- spoiler s06e03 --

hiçbir insan evladı claire'in hastanedeki halinden daha şirin olamaz. nasıl beslenir ki bu, claire mi 2 ton çikolata mı, maketini mi yapsak gibi soruları kendime soraraktan sevgi ve şefkat ile dolu hayaller içinde boğulmuşken dizi ilerleyip, bana orman içindeki claire'i gösterip bütün hayallerimin içine etti. oyun ile uğraştırıp bölüm sonunda öcü çıkartan flaş oyunları gibiydi. alacağınız olsun yapımcılar.

-- spoiler s06e03 --
  • --- spoiler s06e03 ---

dikkatimi çeken bir şey var gene. sayid'in aksanına ne oldu hacım?

--- spoiler s06e03 ---
  • sonunda sayılı günlerin gelip çattığı, iyi-kötü savaşı dizisi. fakat her köşeden fırlayan spoiler ler son sezonun seyir zevkinin içine sıçıyor. bazı angut yazarlar herkesin izleyip gördüğü şeyi burada spoiler vermeye bayılıyor. dikkat çekmeyen ayrıntıları veya teorilerini paylaşanlara lafım yok, onları okumak diğer spoilerlerin aksine zevk veriyor...

neyse, nacizane önerim şu olacak ;

güvenlikli giriş uygulamasına geçilsin burada. lost başlığı tıkladığında,

[son bölümü izledim]* - [son bölümü izlemedim]**

şeklinde 2 seçenek gelsin. böylece spoiler görmek istemeyen ama gözü kayıveren ve daha sonra saç baş yolan-benim de içinde bulunduğum-güruh tüm dertlerinden kurtulmuş olacak. az önce son bölümü yayınlandı mı n'oldu falan diye girdim başlığa saniyesinde 2 tane spoiler çarptı gözüme. yani paramızla rezil oluyoruz arkadaş ya...
  • --- spoiler ---
    "sayid dinden mi çıkmıştır?" sorusunu beraberinde getirmiştir.
    (bkz: ateistlerin içindeki korkunç boşluk)
    --- spoiler ---
  • son bölümde pek bi bok öğrenmedik ama otisabi'nin gerçek adı dogen'miş onu öğrendik iyi oldu. dogen aynı zamanda 13. yy'da yaşamış bi capon feylesofun da ismiymiş ordan bi çıkarım yapacak olan varsa yapsın, al: http://en.wikipedia.org/wiki/dogen
  • çok bilmiş arkadaşlar tarafından da takip edilen dizi. "bu hızla giderse soruları açıklamayı beceremeyecekler" falan, yok sorular havada kalacak bu ne bee'ler havalarda uçuşuyor. dizinin senaryosunu yazanlar da raci şaşmaz ile bahadır özdener ya zaten! yahu adamlar lost'u yaratan adamlar bir sakin olun be. ilk bölümden herşeyi verirsen, final bölüme ne kalacak arkadaş, daha 15 bölüm var paniğe kapılmayın! siz o adamların ne yaptıklarını bilmediklerini mi zannediyorsunuz?
  • kişisel görüşüme göre tarihinin açık ara en kötü bölümünü yayınladı bu hafta itibariyle tek güzel yanı claire idi diyim gerisini siz anlayın.

ulan lost bile bu hale geldiyse pii....
  • sol framede göremeyince "ulan acaba ben başka bişey mi izledim" diye düşündürüp kendimden şüphe ettiren dizi. ofise gelip heyecanla yeni bölümü indirdim. indirme hızını görüp sevinmiştim. ama ultra kötü bir bölümdü...
  • geçen haftakilerle kıyaslarsak biraz sönük bir bölümdü.***

6.04 promo
hesabın var mı? giriş yap