• haftasonunda okulda sikindirik bi sertifika programı var, iki günlük olacakmış da 100 tl olacakmış da bari biz de katılalım cv' de şık durur, cv' yi zengin gösterir diye hafta başı attık 100 tl kenarıya, ama şu anda o kadar çılgın bi haldeyim ki adeta sikerim sertifikasını da cv' sini de diyor, yarın sabahtan koşa koşa gidip barça forması almaya and içiyorum, ardına da yazdırıyorum lionel messi deyu. belki hazır yazdırılmış versiyonu vardır bilemiycim. 100 ise 100, 150 ise 150.

messi sen kocaman bi çılgınsın.
  • 6 nisan 2010 barcelona arsenal cl maçında 2. golü attıktan sonra kale arkasındaki balon adamın bile secdeye vardığı futbolcu.
  • ekşi sözlüğü zor durumda bırakan futbolcudur.
    neden ?
    her yerde gizli birer ertem şener varmış, onları gün yüzüne çıkarttı sağolsun.
  • (bkz: #18698995)
  • sanirim kaleye dogru giderken devamli r1 e basiyor ondan sonrasi ya ucgen yada kare tam cikaramadim .
  • maç skorunu altyazı şeklinde geçenlerin işini kolaylaştıran yaratık.

"messinin golleriyle barcelona arsenali 4-1 yendi"
  • ha bire maradona ile karşılaştırılmasından bıktığım futbolcudur.. herşeyden önce bu adam şu anda bu yeryüzü üzerindeki herkesin hayranlıkla izlediği, milyarları kendine hayran bırakan,teknik desen almış başını gitmiş, tek başına bir premier lig devini hallaç pamuğu edebilen bir topçudur.. bunun üstüne bir o kadar da kibirden uzak,mütevazi bir adamdır. yahu adamın kendisi bile maradona'nın dengi değilim diyor. bırakın bu dingil tartışmaları. ha ben çocukluğumdan hatırlamıyor muyum maradona'yı? o da ebesini sikiyordu ortalığın. napoli gibi takımı şampiyon yaptı ulan.. her jenerasyonun süper bir yıldızı vardır, hadi zaman dilimini genişletelim 20-30 yılda bir çıkar böyle insan üstü sporcular..federerler, michael jordanlar.. izleyin zevk alın anasını satıyım..
  • lionel messi, ingiliz temsilcisi fc arsenal ağlarına tam dört gol sığdırarak, şampiyonlar ligi tarihinde „bir maçta 4 gol birden atmayı başarabilen“ 6’ıncı ayaktopu sihirbazı olmuştur. ancak bu beş kişi arasında bir çeyrek final karşılaşmasında 4 gol atmayı becerebilen var mıdır? bildiğim kadarıyla yoktur.

ayrıca (bkz: şampiyonlar liginde hat trick yapan futbolcu)
  • (bkz: #18698789)
hesabın var mı? giriş yap