• 21 şubat 2010 beşiktaş galatasaray maçinda , kafa vurusuna yaptigi kurtariş akilima ivan zamorano'nun vurup peter schmeichel'in tek elle kurtardigi pozisyonu getirmiştir.
    adama kör diyodum ama 1,2 haftadir bir açıldı sanki
  • biri, kendisine galatasaray kalecesinin hiçbir zaman, hele hele 60. dakikadan itibaren, zaman geçirmeye oynamaması gerektiğini tane tane ve ispanyolca anlatmalı. daha sonra bu konudan sınava tabi tutulup 100 üzerinden 90 altı alırsa takımdan yollanmalı. hatta bundan sonraki kalecileri transferden önce bu sınava tabi tutmakta fayda var. gkgs.
  • hiç güven vermeyen kaleci. kaleye gelen toplar iri bedenine ve uzun kollarına çarpmazsa kesin gol oluyor. allaha emanet bence galatasaray kalesi.
  • şu son iki maçtır akıllara acabalar getirmiştir.acaba bu adam iyi bir kaleciye dönüşecek mi?acaba güven verecek mi?
    bence bir iki maç içinde çok uzatmadan bu yalancı baharı sonlandıracaktır.eski günlerine dönecektir müthiş bir patlama yaparak.aman atletico maçını seçmesin.tek dileğim bu.

not:devam etsin,müthiş oynasın,harikalar yaratsın bunu da istiyorum tabi de hiç öyle olacakmış gibi hissetmiyorum.alıştırdı bizi o ön libero hallerine şimdi insan bir afallıyor tabi iyi oynayınca.
  • tövbe estağfurullah 2 maçtır bir haller oldu, havada duruyor kendisi. ama yine de biri uyarmalı kendisini, forması kirlenince yıllık ücreti kesintiye uğramayacak. valla bak.
    örneksel bazda: atletico maçında yediği frikik golünde de, müthiş çıkardığı holosko'nun kafasında da atlamıyor. benim kendisi ile alakalı tek sıkıntım o. halısaha kalecimiz cengiz abi tavrı içime sıkıntılar veriyor. atla be abicim, sen atlayınca canın acımasın diye çim yaptık oraları hep...
  • genel olarak yere doğru topu yumuruklamazsa ölecek hastalığından muzdarip kalecidir.
    yere atlamamasına alıştık zaten de, topu eline de minimum alıyor. yumruklamak birinci tercihi.
  • degaj yapamayıp rakibe verdiği toplardan yediğimiz gol sayısı ayyuka çıkmış adam.işte bu yüzden nonda kalsın franco gitsin diyorduk çünkü bunun kadar ufuk da aykut da durur kalede,yani daha kötü ne yapacaktı ki o çocuklar.bence sezon sonu da beklenmeden bi an önce gönderilmesi gerekir hayır alacak bi takım varsa da sezon sonu fiyatı daha da düşecek bari iki üç kuruş para kazanalım.ya da boşverin ya tazminatını da verelim gitsin en iyisi tamam son kararım bu.
  • 28 şubat 2010 galatasaray kasımpaşa maçı sonu yılmaz vural'ın yanına giderek vural tebrik etmiş sporcudur. tam olarak ne dediğini bilmiyoruz ama hocanın söylediğine göre bu hareketi çok hoşuna gitmiş.

herhalde "bravo hocam equipe está jogando bem" dedi. meali: bravo hocam takım güzel oynuyor.
  • 21 mart 2010 trabzonspor galatasaray maci'nda, rakip takim ceza sahasinin 5-10 metre uzaginda top cevirirken, kendisi alti pasin disindaydi.

bu adam 10 sene once 3 tane asirtma yedi galatasaray'dan, mallorca formasiyla, simdi bakiyorsun, hala ayni.
  • galatasaray'a iorfa'dan sonra gelmiş en yeteneksiz futbolcu. hayrettin'i bile mumla arar vaziyete geldik.
hesabın var mı? giriş yap